1. W najbliższym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i pierwsza Sobota miesiąca. Msze święte celebrujemy w kościele o godz. 17.30.

 

2. Na godzinę 14.30 zapraszamy dzieci i młodzież do oratorium.

 

3. Jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiary to prosimy o wrzucenie do skrzyneczki znajdującej się w przedsionku kościoła.

 

Intencje mszalne

 

Niedziela – 1 sierpnia

7.00

+ Janina i Józef.

9.00

1. O uzdrowienie osób uzależnionych od alkoholu i innych nałogów; od I Róży Niewiast z Kuźnicy K.

2. O trzeźwość narodu, od Koła Różańcowego Mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

11.00

1. O ustanie epidemii koronawirusa i przemianę ludzkich dusz, od koła Różańcowego w Kopcu.

 

Poniedziałek – 2 sierpnia

7.00

 

1. + Krzysztof Kobol.

2. + Tadeusz Skowron.

3. + Genowefa Skrzyńska.

4. W intencjach parafian z Szastarki.

5. za zmarłych z rodzin Janas, Nieołańczyk i Kłosok.

 

Wtorek, 3 sierpnia

7.00

1. + Krzysztof Kobol.

2. O wyjście z nałogu alkoholowego dla Eugeniusza.

3. + Genowefa Skrzyńska.

4. W intencjach parafian z Szastarki.

7.00

Środa, 4 sierpnia

 

1. + Krzysztof Kobol.

2. + Genowefa Skrzyńska.

3. W intencjach parafian z Szastarki.

5. Z okazji rocznicy ślubu Bernadety i Bogumiła z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

 

Czwartek, 5 sierpnia

17.30

1. + Henryk Chwist; Stanisława (f), Andrzej Słaby.

2. + Jurek Mroczek; Helena i Edward Lis.

3. + Małgorzata Gondro, od siostry Marii z rodziną.

4. + Krzysztof Kobol.

 

Piątek, 6 sierpnia

17.30

1. Małgorzata Gondro, od szwagra Bogdana z rodziną.

2. + Genowefa Skrzyńska.

3. + Krzysztof Kobol.

 

Sobota, 7 sierpnia

17.30

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Przemka z okazji 18 rocznicy urodzin.

2. + Elżbieta Pentak, od Teresy i Mariana Gondro z rodziną.

3. + Mieczysław Kokot i zmarli z rodziny Kokot i Pikuła.

4. + Krzysztof Kobol.

 

Niedziela – 8 sierpnia

7.00

1. + Maria, Adolf, Zdzisława, Henryk Kokot.

9.00

1. + Anna, Marianna i Henryk Stefani.

11.00

1. + Elżbieta Pentak, od Krystyny i Czesława Makles z rodziną.

2. + Krzysztof Kobol.

 

1. W najbliższym tygodniu msze św. od poniedziałku do piątku będą w kaplicy nowicjatu o godz. 7.00.

W sobotę z okazji 31 dnia miesiąca wspominamy św. Jana Bosko; mszę św. odprawiamy o godz. 17.30 w Kościele. Zapraszamy czcicieli księdza Bosko.

 

2. Na godzinę 14.30 zapraszamy dzieci i młodzież do oratorium.

 

3. Jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiary to prosimy o wrzucenie do skrzyneczki znajdującej się w przedsionku kościoła.

 

4. Z okazji św. Krzysztofa, po mszy świętej będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Zasadniczo modlimy się o Boże błogosławieństwo dla kierowców, więc ci, którzy pragną błogosławieństwa, niech znajdą się po mszy św. obok pojazdów.

Kto chce z tej okazji złożyć ofiarę na misje składa ofiarę do skarbonki ustawionej na zewnątrz.


      Intencje mszalne

 

Niedziela – 25 lipca

7.00

+ Gertruda i Czesław Maziec.

9.00

1. + Jerzy, Kazimiera, Władysława Celt oraz za zmarłą Teresę Nowak

2. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

11.00

1. Ks. Wiktor Lechocki we własnych intencjach z okazji imienin.

2. O Boże Błogosławieństwo dla Janiny Kobyłkiewicz z okazji 80 urodzin.

 

Poniedziałek – 26 lipca

7.00

 

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Anna Zielonka, od córek i synów z rodzinami.

3. + Genowefa Surzyńska.

4. W intencjach parafian z Szastarki.

 

Wtorek, 27 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. W intencjach Róży Różańcowej.

3. + Władysława i Zdzisław.

4. W intencjach parafian z Szastarki.

5. + Genowefa Surzyńska.

7.00

Środa, 28 lipca

 

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Anna Soboń.

3. W intencjach Róży Różańcowej.

4. W intencjach Parafian z Szastarki.

5. + Genowefa Surzyńska.

 

Czwartek, 29 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Genowefa Surzyńska.

3. W intencjach Parafian z Szastarki.

 

Piątek, 30 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Genowefa Surzyńska.

3. W intencjach parafian z Szastarki.

 

Sobota, 31 lipca

17.30

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. O Boże Błogosławieństwo dla Justyny i Konrada w 5 rocznicę ślubu.

3. + Marta i Jan Błaszczyk, Tadeusz Kokot, Jan Kawalec.

4. + Elżbieta Pentak, od Ireny i Mieczysława Rachwał.

5. W intencjach parafian z Szastarki.

 

Niedziela – 1 sierpnia

7.00

+ Janina i Józef.

9.00

1. O uzdrowienie osób uzależnionych od alkoholu i innych nałogów; od I Róży Niewiast z Kuźnicy K.

2. O trzeźwość narodu, od Koła Różańcowego Mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

11.00

1. O ustanie epidemii koronawirusa i przemianę ludzkich dusz, od koła Różańcowego w Kopcu.

 

1. W najbliższym tygodniu msze św. od poniedziałku do piątku będą w kaplicy nowicjatu o godz. 7.00.

W sobotę z okazji 24 dnia miesiąca wspominamy Matkę Bożą Wspomożenia Wiernych i mszę św. odprawiamy o godz. 17.30 w Kościele.

2. Dzisiaj Oratorium pozostanie zamknięte.

3. Jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiary to prosimy o wrzucenie do skrzyneczki znajdującej się w przedsionku kościoła.

 

    Intencje mszalne

 

Niedziela – 18 lipca

7.00

+ Mieczysław Młynarski (32 rocznica śmierci), Pelagia Młynarska; Weronika, Stefan i Marek Gondro.

9.00

1. + Jan i Janina Polak, Stanisław Respondek, Ewa Cierniewska, Stefan i Jacek Długosz.

2. + Józef, Zofia, Szczepan Zyskowscy, Józef, Józefa, Zygmunt i Wanda Rudolf oraz Mieczysława Długosz i Anna Kasprzyk

11.00

1. + Władysława Długosz i zmarli z rodziny.

2. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

 

Poniedziałek – 19 lipca

7.00

 

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. W intencjach Róży Różańcowej.

 

Wtorek, 20 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. W intencjach Róży Różańcowej.

3. W intencjach Róży Różańcowej.

7.00

Środa, 21 lipca

 

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. W intencjach Róży Różańcowej.

3. W intencjach Róży Różańcowej.

4. W intencjach Parafian z Szastarki.

 

Czwartek, 22 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. W intencjach Róży Różańcowej.

3. W intencjach Róży Różańcowej.

4. W intencjach Parafian z Szastarki.

 

Piątek, 23 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. W intencjach Róży Różańcowej.

3. W intencjach parafian z Szastarki.

 

Sobota, 24 lipca

17.30

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Elżbieta Pentak, od drugiej Róży Różańcowej Niewiast z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

3. + Małgorzata Kulig, w 1 rocznicę śmierci.

4. + Henryk Cendrowski.

5. + Zofia Wolna (7 rocznica śmierci); Stanisława, Stanisław, Jan Wolny; Stanisława Ignacy, Marian Kasprzyk; Urszula, Andrzej Świło; Teresa, Czesław, Jacek Brzózków; Andrzej Stachyra.

 

Niedziela – 25 lipca

7.00

+ Gertruda i Czesław Maziec.

9.00

1. + Jerzy, Kazimiera, Władysława Celt oraz za zmarłą Teresę Nowak

2. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

11.00

1. Ks. Wiktor Lechocki we własnych intencjach z okazji imienin.

2. O Boże Błogosławieństwo dla Janiny Kobyłkiewicz z okazji 80 urodzin.

 

 

 

 

1. W najbliższym tygodniu msze św. od poniedziałku do soboty będą w kaplicy nowicjatu o godz. 7.00.

 

Intencje mszalne

 

Niedziela – 11 lipca

7.00

Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

9.00

1. Od Koła Różańcowego Niewiast w Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

2. + Maria, Szymon, ks. Jan Sarna (2x)

11.00

1. + Anna Pikuła od wnuczka Jakuba.

2. + Jan Krakowiak i zmarli z rodziny.

3. + Stanisław Jędrzejek oraz w intencjach ofiarodawcy.

 

Poniedziałek – 12 lipca

7.00

 

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Janina Porada.

3. + Edward Ferenz

 

Wtorek, 13 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Adolf Słowik.

3. + Zbigniew Grata.

7.00

Środa, 14 lipca

 

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Adolf Słowik.

3. + Stanisława Bielec.

4. W intencji Róży Różańcowej.

 

Czwartek, 15 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Zofia Pociask.

3. + Stanisława Bielec.

4. W intencjach Róży Różańcowej.

 

Piątek, 16 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Stanisława Bielec.

3. W intencjach Róży Różańcowej.

4. W intencjach Róży Różańcowej

 

Sobota, 17 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. W intencjach Róży Różańcowej.

3. W intencjach Róży Różańcowej.

 

Niedziela – 18 lipca

7.00

+ Mieczysław Młynarski (32 rocznica śmierci), Pelagia Młynarska; Weronika, Stefan i Marek Gondro.

9.00

1. + Jan i Janina Polak, Stanisław Respondek, Ewa Cierniewska, Stefan i Jacek Długosz.

2. + Józef, Zofia, Szczepan Zyskowscy, Józef, Józefa, Zygmunt i Wanda Rudolf oraz Mieczysława Długosz i Anna Kasprzyk

11.00

1. + Władysława Długosz i zmarli z rodziny.

2. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

 

1. W najbliższym tygodniu msze św. od poniedziałku do soboty będą w kaplicy nowicjatu o godz. 7.00.

 

2. Zakończyliśmy zapisy na półkolonie. Od poniedziałku półkolonie rozpoczynamy mszą św. o godz. 10.00 w Kościele.

W podziale na grupy nie zawsze jesteśmy w stanie uwzględnić wszystkie prośby; niemniej dzieci i młodzież bardzo dużo czasu będzie spędzała razem.

 

3. Jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiary to prosimy o wrzucenie do skrzyneczki znajdującej się w przedsionku kościoła.

 

Intencje mszalne

 

Niedziela – 4lipca

7.00

Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

9.00

1. Za wypoczywających, byśmy w czasie letniego wypoczynku dostrzegali i zachwycali się pięknem stworzonego prze Boga świata, od I Róży Niewiast z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

2. W intencji wypoczywających, od Koła Różańcowego Mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

11.00

1. Za zmarłe członkinie koła różańcowego w Kopcu i ich rodziny.

2. + Stanisław, Ludwik Kryst.

 

Poniedziałek – 5 lipca

7.00

 

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Janina Porada.

3. W intencji Róży Różańcowej.

4. W intencji Róży Różańcowej.

 

Wtorek, 6 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Adolf Słowik.

3. W intencji Róży Różańcowej.

4. W intencjach Róży Różańcowej.

5. W intencjach Róży Różańcowej.

7.00

Środa, 7 lipca

 

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Marta Płonka

3. + Janina Dyderska.

 

Czwartek, 8 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Janina Porada.

3. + Janina Dyderska.

4. W intencjach Róży Różańcowej.

5. W intencjach Róży Różańcowej.

Intencja Pani Jasińskiej.

 

Piątek, 9 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Janina Porada.

3. + Janina Dyderska.

4. W intencjach Róży Różańcowej.

5. W intencjach Róży Różańcowej.

6. W intencjach Róży Różańcowej.

 

Sobota, 10 lipca

7.00

1. Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

2. + Janina Porada.

3. + Edward Ferenc.

4. W intencjach Róży Różańcowej.

5. W intencjach Róży Różańcowej.

 

Niedziela – 11 lipca

7.00

Do przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w intencji rodziny Pawełoszek i o. Piotra prosząc o łaskę uwolnienia, oczyszczenia i uświęcenia serc, ciała, duszy i ducha.

9.00

1. Od Koła Różańcowego Niewiast w Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

2. + Maria, Szymon, ks. Jan Sarna (2x)

11.00

1. + Anna Pikuła od wnuczka Jakuba.

2. + Jan Krakowiak i zmarli z rodziny.

3. + Stanisław Jędrzejek oraz w intencjach ofiarodawcy.

 

1. W środę ostatni dzień czerwca, kończymy nabożeństwa czerwcowe. Na mszę św. z okazji miesięcznego wspomnienia księdza Bosko zapraszamy na godz. 17.30.

 

     Intencje mszalne

 

Niedziela – 20 czerwca

7.00

+ Helena, Kazimierz, Piotr Szczypiór.

9.00

1. + Hieronim (15 rocznica śmierci), Anna Mszyca, Ewa Mszyca.

2. + Zofia, Andrzej, Jan, Anna, Michał Solus i zmarli z rodziny.

11.00

1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Wspomożycielki dla rodziny.

2. Ireneusz Kwasek, od żony.

 

Poniedziałek – 28 czerwca

7.00

 

1. + Anna Soboń.

2. + Janina Dyderska.

3. + Janina Porada.

4. W intencji Danieli, dziękczynno-błagalna o uzdrowienie duszy i ciała i oddalenie ataków.

5. W intencjach Piotra Kowalczyka, jego żony w błogosławionym stanie i syna Olka, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, wiarę, wzajemną miłość i zdrowie.

 

Wtorek, 29 czerwca

7.00

1. + Janina Dyderska.

2. + Janina Porada.

3. + Adolf Słowik.

4. Za rodzinę Barbary, Bronisława, Klaudii, Izabeli i Tomasza Ficków, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski, wiarę, wzajemną miłość i zdrowie.

4. W intencjach Róży Różańcowej.

17.30

Środa, 30 czerwca

 

1. + Janina Porada.

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marianny Chwist z rodziną.

3. + Zenona i Kazimierz Kokot.

4. + Franciszek, Stanisława (f), Józef, Zofia, zmarłe dzieci i wnuki.

 

Czwartek, 1 lipca 2021 – 1 czwartek miesiąca

17.30

1. + Helenę.

2. + Adolf Słowik.

3. Za rodzinę Zyty, Piotra, Dominika i Martyny Ficków, oraz Ewy i Dawida Zoniów, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski, wiarę, wzajemną miłość i zdrowie.

 

Piątek, 2 lipca – pierwszy piątek miesiąca

17.30

1. + Helenę.

2. + Irena i Ignacy Kowalczykowie.

3. + Janusz Kuka.

4.

 

Sobota, 3 lipca – pierwsza sobota miesiąca

17.30

1. + Helena.

2. + Elżbieta Pentak, od Urszuli i Wiesława Polak.

3. + Wiesław Organa (7 rocznica śmierci), zmarli rodzice, teściowie i dziadkowie.

 

Niedziela – 4 lipca

7.00

+ Helena.

9.00

1. Za wypoczywających, byśmy w czasie letniego wypoczynku dostrzegali i zachwycali się pięknem stworzonego prze Boga świata, od I Róży Niewiast z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

2. W intencji wypoczywających, od Koła Różańcowego Mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

11.00

1. Za zmarłe członkinie koła różańcowego w Kopcu i ich rodziny.

2. + Stanisław, Ludwik Kryst.

 

1. Codziennie odprawiamy nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30.

 

2. W czwartek przypada 24 dzień miesiąca, obchodzimy miesięczne wspomnienie Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Zapraszamy na mszę świętą na godz. 17.30 w czasie której ks. Inspektor będzie obchodził 25 lecie święceń kapłańskich.

 

3. W sprawach półkolonii proszę o kontakt telefoniczny, ze względu na kończące się miejsca dla dzieci.

tel. 500 585 203, ks. Wiesław

 

4. Jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiary to prosimy o wrzucenie do skrzyneczki znajdującej się w przedsionku kościoła.

 

      Intencje mszalne

 

Niedziela – 20 czerwca

7.00

+ Józefa (f) i Piotr Kobyłkiewicz.

9.00

1. + Stanisława (f), Józef, Zbigniew Żak i Jerzy Kotyl.

11.00

1. + Boże Błogosławieństwo dla synów.

 

Poniedziałek – 21 czerwca

7.00

 

1. + Stanisław Juchta.

2. + Kazimiera Mleczek.

3. + ks. Stanisław.

4. O zdrowie dla Andrzeja Adamik.

 

Wtorek, 22 czerwca

7.00

1. + ks. Stanisław.

2. + Stanisław Juchta.

3. + Józef Wróbel.

4. W intencjach Róży Różańcowej.

5. + Genowefa, Janina, Jan Piłat.

7.00

Środa, 23 czerwca

 

1. + ks. Stanisław.

2. + Józef Wróbel.

3. W intencjach Róży Różańcowej.

 

Czwartek, 24 czerwca - Uroczystość św. Jana Chrzciciela

17.30

1. Dziękczynna, z okazji 25 święceń kapłańskich.

2. + Piotr (15 rocznica śmierci), + Grzegorz, rodzice i dziadkowie.

2. + Janina i Tomasz Młynek.

3. + Marianna Poch.

4. + Jan i Barbara Szczypiór.

 

Piątek, 25 czerwca

7.00

1. + ks. Stanisław.

2. + Józef Wróbel.

3. + Magda Potoczna.

4. W intencjach Róży Różańcowej.

 

Sobota, 26 czerwca

7.00

1. + ks. Stanisław.

2. + Marta Płońska.

3. + Janina Dyderska.

4. W intencji Agnieszki, o cud uzdrowienia, o siły w walce z chorobą i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

5. W intencjach Róży Różańcowej.

 

Niedziela – 27 czerwca

7.00

+ Helena, Kazimierz, Piotr Szczypiór.

9.00

1. + Hieronim (15 rocznicę śmierci) i Anna Mszyca, Ewa Mszyca.

2. + Zofia, Andrzej, Jan, Anna, Michał Solus i zmarli z rodziny.

11.00

1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Wspomożycielki Wiernych dla rodziny.

2. + Ireneusz Kwasek, od żony.

 

 

1. Miesiąc czerwiec jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Codziennie odprawiamy nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy na tę chwilę modlitwy i adoracji.

 

2. Tegoroczne półkolonie letnie odbędą się w drugim tygodniu lipca, od 5 do 10 lipca. Karty uczestnictwa można odebrać w zakrystii oraz pobrać ze strony internetowej. Koszt 80 zł.

 

3. Zapraszamy na msze święte i nabożeństwa do naszej świątyni. Jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiary to prosimy o wrzucenie do skrzyneczki znajdującej się w przedsionku kościoła.


     Intencje mszalne

 

Niedziela – 13 czerwca

7.00

+ Lucyna i Stanisław Słonina.

9.00

1. + Leonard Janiszewski i Wojciech Gruca.

11.00

 

1. + Anna Pikuła, od wnuczka Łukasza.

2. + Jan Tomżyński, od Jana i Bożeny Solus.

 

Poniedziałek – 14 czerwca

7.00

 

1. + Zofia Rapacz.

2. + ks. Stanisław.

3. + Stanisława Rusin

4. + Anna Muszyńska Karpowicz.

5. + Paweł Sieczkoś.

 

Wtorek, 15 czerwca

7.00

1. + Zofię Rapacz.

2. + Stanisława Rusin.

3. + Anna Muszyńska – Karpowicz.

4. + Paweł Sieczkoś.

5. + Kazimiera Mleczek.

 

Środa, 16 czerwca

 

1. + Zofia Rapacz.

2. + ks. Stanisław.

3. + Kazimiera Mleczek.

4. + Stanisława Rusin.

7.00

 

 

Czwartek, 17 czerwca

7.00

1. + Zofia Rapacz.

2. + ks. Stanisław.

3. + Anna Muszyńska – Karpowicz.

4. + Stanisława Rusin.

5. + Stanisław Juchta.

 

Piątek, 18 czerwca

7.00

1. + ks. Stanisław.

2. + Zofia Rapacz.

3. + Alicja Kidacka.

4. + Józef Wróbel.

 

Sobota, 19 czerwca

7.00

1. + Zofia Rapacz

2. + ks. STanisław

3. + Helena, Kazimierz, Piotr Szczypior.

 

Niedziela – 20 czerwca

7.00

+ Józefa (f) i Piotr Kobyłkiewicz.

9.00

1. + Stanisława (f), Józef, Zbigniew Żak i Jerzy Kotyl.

11.00

1. + Boże Błogosławieństwo dla synów.

 

 

 

1. Miesiąc czerwiec jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Codziennie odprawiamy nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30 z wyjątkiem dni, w które przyda msza święta wieczorna.

 

2. W czwartek obchodzimy Oktawę Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

 

3. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza święta o godz. 17.30.

 

4. W sobotę msza św. o godz. 17.30.

 

6. Tegoroczne półkolonie letnie odbędą się w drugim tygodniu lipca, od 5 do 10 lipca. Karty uczestnictwa można odebrać w zakrystii. Koszt półkolonii to 80 zł (Wycieczka do Juraparku w Krasiejowie). Plik Kraty Uczestnika można pobrać z zakładki pliki do pobrania.

 

 

 

Intencje mszalne

 

Niedziela – 6 czerwca

7.00

+ Mieczysław Anton.

9.00

1. W intencji rodzin, aby każda rodzina była wierna Bogu, od I Róży Niewiast z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

2. W intencji Kościoła i o powołania kapłańskie i zakonne, od koła różańcowego Mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

11.00

 

1. + Janin Bińczyk.

2. Za chorych i cierpiących, o łaskę dobrego przeżywania cierpienia, siłę, otuchę i Boże pocieszenie, od Koła Różańcowego w Kopcu.

3. + Stanisław Jędrzejek i o Boże Błogosławieństwo dla ofiarodawcy.

 

Poniedziałek – 7 czerwca

7.00

 

1. + Zofia Rapacz.

2. + ks. Stanisław.

3. + Stanisława Bielec.

 

Wtorek, 8 czerwca

7.00

1. O zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Jerzego Chlebisz.

2. + Zofię Rapacz.

3. + ks. Stanisław.

4. + Anna Muszyńska – Karpowicz.

 

Środa, 9 czerwca

7.00

1. + Zofia Rapacz.

2. + ks. Stanisław.

3. + Paweł Sieczkoś.

 

Czwartek, 10 czerwca

17.30

1. + Stanisław Nykiś, Władysława (f) i Władysław Kędziora.

2. + Genowefa Psiuk, od rodziny Kaczmarek z Nowej Wsi.

3. + Norbert Trędkiewicz; Helena, Andrzej Kapkowscy; Danuta Grzesiak; Helena, Kazimiera Szczypiór.

4. + Jarosław Krajewski.

 

Piątek, 11 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.30

1. + Jolanta Florek, Stanisław Florek, Konrad Fiszer, Zofia Krawczyk, Zygmunt Brzózka.

2. +

3. + ks. Stanisław.

4. + Zofia Rapacz.

 

Sobota, 12 czerwca

17.30

1. + Elżbieta Pentak, od rodziny Gliwińskich.

 

Niedziela – 13 czerwca

7.00

+ Lucyna i Stanisław Słonina.

9.00

1. + Leonard Janiszewski i Wojciech Gruca.

11.00

 

1. + Anna Pikuła, od wnuczka Łukasza.

2. + Jan Tomżyński, od Jana i Bożeny Solus.

 

1. W poniedziałek 31 maja zapraszamy na godz. 17.00, aby uczcić św, Jana Bosko. Po mszy świętej nabożeństwo majowe.

 

2. We wtorek rozpoczynamy miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Codziennie nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30 z wyjątkiem dni, w które przyda msza święta wieczorna.

 

3. W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte jak w każdą niedzielę. Wieczorem o 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

 

4. W tym tygodniu obchodzimy Pierwszy Piątek i Pierwszą Sobotę miesiąca. Msze święte o godz. 17.30, po nich nabożeństwa czerwcowe.

 

5. Od czerwca niedzielne msze i nabożeństwa będą odprawiane jedynie w kościele, bez podziału na dwie grupy.

 

6. Tegoroczne półkolonie letnie odbędą się w drugim tygodniu lipca, od 5 do 10 lipca.

 

     Intencje mszalne


 

Niedziela – 30 maja

7.00

W intencjach parafian i wszystkich uczęszczających do naszego ośrodka.

9.00

1. + Barbara, od rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny Celińskich i Sulejów.

2. + Emilia, Stanisław, Jadwiga Długosz i zmarli z rodzin.

11.00

 

1. + Eugenia Pelc.

2. + Jan Biskup (mąż) oraz zmarłych z rodzin Biskup i Polak.

 

Poniedziałek – 31 Maja

17.30

 

1. + Eugenia Pelc.

2. Za przyczyną Matki Bożej za chorych i wszystkich, którzy się nimi opiekują, od I Róży Niewiast z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

3. + Genowefa Psiuk, od bratowej Krystyny z rodziną.

4. + Marianna Poch, od rodziny Błaszczyk.

 

Wtorek, 1 czerwca

7.00

1. + Eugenia Pelc.

2. O zdrowie dla Jerzego Chlebisz.

3. + ks. Stanisław.

4. + Jan Kubicz ( kaplica domowa).

 

Środa, 2 czerwca

7.00

1. + Eugenia Pelc.

2. + ks. Stanisław.

3. + Jan Kubicz.

4. + Mieczysław Antosz (kaplica domowa).

 

Czwartek, 3 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.00

1. + Mieczysław Antosz.

9.00

1. + Genowefa i Kazimierz.

2. + Genowefa Psiuk, od rodziny Kaczmarków z Krzepic.

11.00

1. + Anna Pikuła, od rodziny Kokotów.

2. + Elżbieta Pentak, od Barbary Biskup z rodziną.

 

Piątek, 4 czerwca

17.30

1. Dziękczynno–błagalna z okazji 10 rocznicy ślubu Anety i Michała Warzyńskich, od chrzestnej Anny Bernaś wraz z mężem oraz mamy Alicji z synami Krzysztofem i Robertem Wrotkowskim.

2. + Jan Kubicz.

3. + Mieczysław Antosz.

4. + Zofia Rapacz.

 

Sobota, 5 czerwca

17.30

1. + Franciszka (f), Zygmunt, Zenobiusz, Mieczysław Kokot.

2. + Elżbieta Pentak, od Ewy i Zdzisława Kokot.

3. + Witold Garus, od Jadwigi Polak i Ilony Palladino z rodziną.

4. + Zofia Rapacz.

5. + ks. Kazimierz.

 

Niedziela – 6 czerwca

7.00

+ Mieczysław Anton.

9.00

1. W intencji rodzin, aby każda rodzina była wierna Bogu, od I Róży Niewiast z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

2. W intencji Kościoła i o powołania kapłańskie i zakonne, od koła różańcowego Mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

11.00

 

1. + Janin Bińczyk.

2. Za chorych i cierpiących, o łaskę dobrego przeżywania cierpienia, siłę, otuchę i Boże pocieszenie, od Koła Różańcowego w Kopcu.

3. + Stanisław Jędrzejek i o Boże Błogosławieństwo dla ofiarodawcy.

 

1. W poniedziałek 24 maja obchodzimy uroczystość Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych, patronki rodziny salezjańskiej. Zapraszamy na mszę świętą na godzinę 17.30.

 

2. Codziennie o godz. 17.30 modlimy się za pośrednictwem Matki Bożej. Zapraszamy w ostatnim tygodniu maja do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.

We wtorek i w piątek po nabożeństwie będzie okolicznościowa akademia.

 

2. Dzisiaj zapraszamy animatorów i młodzież do Oratorium na godz. 15.00.

 

3. Tegoroczne półkolonie letnie odbędą się w drugim tygodniu lipca, od 5 do 10 lipca.

 

     Intencje mszalne

 

Niedziela – 23 maja

7.00

+ Eugenia Pelc.

9.00

1. + Tadeusz Stupała (w rocznicę urodzin), od siostry Krystyny z rodziną.

2. + Andrzej, zmarli rodzice i teściowe.

11.00

 

1. + Stanisław Psiuk, Genowefa Psiuk.

2. + Zbigniew, Anna Gondro.

 

Poniedziałek – 24 Maja

17.30

 

1. + Eugenia Pelc.

2. + Zofia Frydrych, od rodziny Kwasków.

3. + Zofia Frydrych, od Wandy Kokot.

4. + Marianna Poch, od Heleny Kokot.

 

Wtorek, 25 Maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

 

Środa, 26 maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

 

Czwartek, 27 maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

 

Piątek, 28 maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

2. + Anna Soboń.

 

Sobota, 29 maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

Roczek

 

Niedziela – 30 maja

7.00

W intencjach parafian i wszystkich uczęszczających do naszego ośrodka.

9.00

1. + Barbara, od rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny Celińskich i Sulejów.

2. + Emilia, Stanisław, Jadwiga Długosz i zmarli z rodzin.

11.00

 

1. + Eugenia Pelc.

2. + Jan Biskup (mąż) oraz zmarłych z rodzin Biskup i Polak.

 

1. W najbliższym tygodniu msze święte będą odprawiane o 7.00 rano w kaplicy nowicjackiej.

 

2. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe. Od soboty 15 maja rozpoczęliśmy nowennę do Uroczystości Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.

We wtorek i w piątek po nabożeństwie będzie okolicznościowa akademia.

 

3. W przyszłą będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

 

4. Zapraszamy animatorów i młodzież do Oratorium na godz. 15.00.

 

5. Tegoroczne półkolonie letnie odbędą się w drugim tygodniu lipca, od 5 do 10 lipca o ile zmienią się rozporządzenia w tej sprawie.

 

Intencje mszalne

 

Niedziela – 16 maja

7.00

+ Eugenia Pelc.

9.00

1. + Mieczysław Żurawski.

2. + Anna Szymczyk.

11.00

 

 

1. + Piotr Gargała.

2. + W intencji dzieci przystępujących do I Komunii, od Koła Różańcowego w Kopcu.

+ Jan Czopek.

 

Poniedziałek – 17 Maja

7.00

 

1. + Eugenia Pelc.

2. + Jan Czopek.

3. O zdrowie dla Edmunda Belowskiego.

 

Wtorek, 18 Maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

2. + Jan Czopek.

3. O szczęśliwy egzamin dla Katarzyny i o powrót do zdrowia dla Agnieszki.

4. O zdrowie dla Agnieszki.

 

Środa, 19 maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

 

Czwartek, 20 kwietnia

7.00

1. + Eugenia Pelc.

 

Piątek, 21 kwietnia

7.00

1. + Eugenia Pelc.

 

Sobota, 22 maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

 

Niedziela – 23 maja

7.00

+ Eugenia Pelc.

9.00

1. + Tadeusz Stupała (w rocznicę urodzin), od siostry Krystyny z rodziną.

2. + Andrzej, zmarli rodzice i teściowe.

11.00

 

1. + Stanisław Psiuk, Genowefa Psiuk.

2. + Zbigniew, Anna Gondro.

 

1. W tym tygodniu msze święte codziennie o 7.00 rano w kaplicy nowicjackiej.

 

2. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe.

W najbliższym tygodniu akademie okolicznościowe nowicjusze przygotują we wtorek i w piątek. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach i akademiach.

 

3. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.


     Intencje mszalne

 

Niedziela – 9 maja

7.00

+ Eugenia Pelc.

9.00

1. + Zenon, Roman Gruszczyńscy; Julianna, Walenty, Stanisław Nouberg.

2. + Stanisława Stanisław Kokot i zmarli dziadkowie.

11.00

 

 

9.30

1. + Marianna, Stanisława, Leonard, Edward Serwatka i zmarli z rodziny.

2. + Tadeusz Kwasek.

 

+ Jan Czopek

 

Poniedziałek – 10 Maja

7.00

 

1. + Eugenia Pelc.

2. + Jan Czopek.

3. O łaskę zdrowia dla Izabeli.

 

Wtorek, 11 Maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

2. + Jan Czopek.

 

Środa, 12 maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

2. + Jan Czopek.

 

Czwartek, 13 kwietnia

7.00

 

1. + Eugenia Pelc.

2. + Jan Czopek.

 

Piątek, 14 kwietnia

7.00

1. + Eugenia Pelc.

2. + Jan Czopek.

 

Sobota, 15 maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

2. + Jan Czopek.

 

Niedziela – 16 maja

7.00

+ Eugenia Pelc.

9.00

1. + Mieczysław Żurawski.

2. + Anna Szymczyk.

11.00

 

 

1. + Piotr Gargała.

2. + W intencji dzieci przystępujących do I Komunii, od Koła Różańcowego w Kopcu.

+ Jan Czopek.

 

 

1. Rozpoczęliśmy miesiąc maj. Codziennie będą nabożeństwa majowe o godz. 17.30, a w dni, w które przypada msza św. wieczorem nabożeństwo majowe będzie po mszy św.

 

Intencje mszalne

 

Niedziela – 2 maja

7.00

+ Elżbieta Wyczałek

9.00

1. W intencjach dzieci przygotowujących się do I Komunii od koła różańcowego mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

2. W intencji dzieci pierwszokomunijnych, aby przez całe życie przyjmowały Chrystusa do swego serca, od I Róży Niewiast z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

11.00

 

 

9.30

1. W intencji kapłanów w parafii, nowicjatu i nowicjuszy, aby Bóg darzył ich zdrowiem i błogosławieństwem.

2. + Leokadia (13 rocznica śmierci), Jan i Bogumiła Organa i zmarli dziadkowie z obu stron.

 

+ Jan Czopek.

 

Poniedziałek – 3 Maja

7.00

 

9.00

9.00

 

11.00

11.00

 

9.30

1. + Eugenia Pelc.

 

+ Anna Pikuła, od wnuczki Korneli z rodziną.

O Boże Błogosławieństwo w 1 rocznice urodzin Majki.

 

+ Weronika, Stefan Pikuła, Teresa Półka, Stanisław Pikuła.

+ Genwefa Psiuk, od wnuczki Marzeny z rodziną.

 

+ Jan Czopek.

 

Wtorek, 4 Maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

2. W intencjach maturzystów.

3. + Michał.

4. + Jan Czopek.

 

Środa, 5 maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

2. + za maturzystów.

3. + Jan Czopek.

4 + Henryk Murias.

 

Czwartek, 6 kwietnia

17.30

 

1. + Eugenia Pelc.

2. + Genowefa Psiuk, od wnuczki Anny z rodziną.

3. + Jan Czopek.

4. za maturzystów.

 

Piątek, 30 kwietnia

17.30

1. + Eugenia Pelc.

2. + Barbara i rodzice obojga stron, od rodziny Sulej.

3. + Genowefa Psiuk od wnuczki Ewy z rodziną.

4. + Jan Czopek.

5. + Stanisława, Lucjan Pacud; Maria i Mieczysław Kubiccy i zmarli z rodziny.

 

Sobota, 1 maja

7.00

1. + Eugenia Pelc.

2. + Jan Czopek.

3. + Maryla Lisiecka.

 

Niedziela – 2 maja

7.00

+ Eugenia Pelc.

9.00

1. + Zenon, Roman Gruszczyńscy; Julianna, Walenty, Stanisław Nouberg.

2. + Stanisława Stanisław Kokot i zmarli dziadkowie.

11.00

 

9.30

1. + Marianna, Stanisława, Leonard, Edward Serwatka i zmarli z rodziny.

2. + Tadeusz Kwasek.

+ Jan Czopek

 

1. W najbliższym tygodniu przypada ostatni dzień miesiąca i pierwszy dzień roku. W piątek ostatniego dnia miesiąc czcimy św. Jana Bosko, msza św. o godz. 17.30.

W sobotę z okazji I soboty, msza św. o godz. 17.30.

 

2. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj. Codziennie będą nabożeństwa majowe o godz. 17.30, a w dni, w które przypada msza św. wieczorem nabożeństwo majowe będzie po mszy św.


  Intencje mszalne

 

Niedziela - 25 kwietnia

7.00

+ Elżbieta Wyczałek

9.00

1. + Marianna i Arkadiusz Polak; Danuta i Czesław Kokot; zmarli z rodziny Polak i Kokot.

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo, światło i dary Ducha Świętego i opiekę Matki Wspomożycielki Wiernych dla rodziny z okazji 40 rocznicy ślubu.

11.00

 

 

9.30

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji imienin dla ks. Jerzego.

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji imienin dla ks. Marka.

 

+ Jan Czopek

 

Poniedziałek – 26 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Henryk Murjas.

3. + Jan Czopek.

 

Wtorek, 27 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. W intencjach maturzystów.

3. + Henryk Murjas.

4. + Jan Czopek.

 

Środa, 28 kwietnia

7.00

1. + Anna Soboń

2. + Jan Czopek.

3. + Elżbieta Wyczałek

 

Czwartek, 29 kwietnia

7.00

 

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Henryk Murjas.

3. + Jan Czopek.

4. + Michał.

 

Piątek, 30 kwietnia

17.30

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Bronisława (f), Piotr, Anna, Zbigniew Gondro.

3. + Genowefa Psiuk od wnuczki Joanny z rodziną.

4. + Rozalia, Bronisław Ligudzińscy.

5. + Jan Czopek.

 

Sobota, 1 maja

17.30

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. Za zmarłego ojca Leszka i za zmarłych z rodziny Operacz.

3. + Genowefa Psiuk, od wnuczki Agnieszki z rodziną.

4. + Jan Czopek.

 

Niedziela – 2 maja

7.00

+ Elżbieta Wyczałek

9.00

1. W intencjach dzieci przygotowujących się do I Komunii od koła różańcowego mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

2. W intencji dzieci pierwszokomunijnych, aby przez całe życie przyjmowały Chrystusa do swego serca, od I Róży Niewiast z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

11.00

 

 

 

9.30

 

17.30

1. W intencji kapłanów w parafii, nowicjatu i nowicjuszy, aby Bóg darzył ich zdrowiem i błogosławieństwem.

2. + Leokadia (13 rocznica śmierci), Jan i Bogumiła Organa i zmarli dziadkowie z obu stron.

 

+ Jan Czopek

 

Nabożeństwo Majowe

 

 

1. W najbliższym tygodniu msze św. w kaplicy nowicjatu o godz. 7.00 z wyjątkiem soboty. W sobotę przypada 24 dnia miesiąca, czcimy Matkę Bożą Wspomożenia Wiernych, msza święta w kościele o godz. 17.30.

 

2. W nadchodzącym tygodniu w naszej wspólnocie zakonnej imieniny obchodzi ks. Jerzy Mikuła, mistrz nowicjatu i ks. Marek Fonfara. W przyszłą niedzielę będą sprawować Eucharystię. Módlmy się w ich intencjach prosząc o potrzebne im dary.

 

3. Po Mszach św. można złożyć ofiarę do skarbonki przy wyjściu lub koszyczka.

 

     Intencje mszalne

 

III Niedziela Wielkanocna - 18 kwietnia

7.00

+ Elżbieta Wyczałek

9.00

1. + Danuta i Czesław Kokot.

2. + Bożena Grzyb, Edward Bąk.

11.00

1. + O dar nieba dla Siostry Haliny w 15 rocznicę śmierci i za + Janusza i zmarłych z rodziny.

2. + Jan Kawalec od Anety z rodziną.

 

Poniedziałek – 19 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Henryk Murjas.

3. + Danuta Szymańska.

4. + Jan Czopek.

 

Wtorek, 20 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. W intencjach maturzystów.

3. + Henryk Murjas.

4. + Jan Czopek.

 

Środa, 21 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Jan Czopek.

3. + Henryk Murjas.

4. + Danuta Szymańska

 

Czwartek, 22 kwietnia

7.00

 

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Henryk Murjas.

3. + Jan Czopek.

4. + Michał.

 

Piątek, 23 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Henryk Murjas.

3. + Jan Czopek.

 

Sobota, 24 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. O Boże Błogosławieńśtwo dla Marka, Jana i Karola.

3. O Zdrowie i Boże błogosławieństwo w 70 rocznicę urodzin Marianny Szczypiór.

4. + Jan Legeżyński, Michał Merta, Paweł, Marianna Merta.

 

Niedziela - 25 kwietnia

7.00

+ Elżbieta Wyczałek

9.00

1. + Marianna i Arkadiusz Polak; Danuta i Czesław Kokot; zmarli z rodziny Polak i Kokot.

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo, światło i dary Ducha Świętego i opiekę Matki Wspomożycielki Wiernych dla rodziny z okazji 40 rocznicy ślubu.

11.00

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji imienin dla ks. Jerzego.

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji imienin dla ks. Marka.

 

 

1. W najbliższym tygodniu msze św. w kaplicy nowicjatu o godz. 7.00.

 

2. Po Mszach św. można złożyć ofiarę do skarbonki przy wyjściu lub koszyczka. Część z tych ofiar będzie przekazana na Fundusz Charytatywny.


Intencje mszalne

 

Niedziela Miłosierdzia Bożego - 11 kwietnia

7.00

+ Elżbieta Wyczałek

9.00

1. Dziękczynno – Błagalna z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla rodziny.

2. W 50 rocznicę ślubu Marii i Edwarda, o Boże błogosławieństwo.

11.00

1. + Urszula Mrożkiewicz, od Anny i Dariusza Stasiaków.

2. + Ireneusz Kwasek.

 

Poniedziałek – 12 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Janina Kamińska.

3. + Henryk Murjas.

4. + Danuta Szymańska

 

Wtorek, 13 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Janina Kamińska.

3. + Henryk Murjas.

4. W intencjach maturzystów.

5. + Danuta Szymańska

 

Środa, 14 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Janina Kamińska.

3. + Henryk Murjas.

4. + Danuta Szymańska

 

Czwartek, 15 kwietnia

7.00

 

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Henryk Murjas.

3. + Bogsław Krasoń.

4. + Danuta Szymańska.

 

Piątek, 16 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Henryk Murjas.

3. + Bogsław Krasoń.

4. + Danuta Szymańska.

 

Sobota, 17 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Henryk Murjas.

3. + Bogsław Krasoń.

4. + Danuta Szymańska.

 

Niedziela - 18 kwietnia

7.00

+ Elżbieta Wyczałek

9.00

1. + Danuta i Czesław Kokot.

2. + Bożena Grzyb, Edward Bąk.

11.00

1. + O dar nieba dla Siostry Haliny w 15 rocznicę śmierci i za + Janusza i zmarłych z rodziny.

2. + Jan Kawalec od Anety z rodziną.

 

 

 

Ustąpcie od nas smutki i trosk fale,
Gdy Pan, Zbawiciel triumfuje w chwale.
Ojcu swojemu już uczynił zadość,
Nam niesie radość. Alleluja!

 

Jezus żyje, zmartwychwstał! W ciszy poranka, ze zdumieniem słowa te zostały wypowiedziane przez niewiasty przy pustym grobie Jezusa, później coraz dobitniej były powtarzane przez apostołów i uczniów Jezusa i poprzez wieki śpiewane jako radosne Alleluja w wszystkich zakątkach świata, gdzie są wierzący w Chrystusa.

Niechaj i dzisiaj ten śpiew przynosi nam taką samą radość jak niegdyś apostołom i kobietom przy grobie.

Alleluja, Jezus Żyje.

Niech wiara w jego Zmartwychwstanie doda wam sił, zdrowia, nadziei i prawdziwej pogody Ducha; Pan Zmartwychwstały niech będzie światłem na waszych drogach i wsparciem w waszej codzienności.

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

 

Do życzeń dołączamy podziękowanie za wszelkiego dobro jakiego od was wszystkich doświadczamy, za kwiaty do Bożego Grobu, za wszelkie ofiary, za modlitwę i okazywaną życzliwość. Staramy się odwdzięczyć modlitewną pamięcią przed Chrystusem zmartwychwstałym.

 

1. W niedzielę Wielkanocną msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 15.00.

 

 

2. Poniedziałek Wielkanocny o godz. 7.00, 9.00 i 11.00. W pozostałe dni tygodnia msze św. w kaplicy nowicjatu o godz. 7.00.

 

     Intencje mszalne

 

Zmartwychwstanie Pańskie

 

Sobota, Wigilia Paschalna – 3 kwietnia

21.00

1. W intencjach uczestników.

2. + Robert Kokot, od Jakuba.

3. Urszula Mrożkiewicz, od Anny i Stanisława Puchałów.

 

Niedziela Zmartwychwstania - 4 kwietnia

9.00

1. W intencjach młodzieży przygotowującej się do matury, od Koła różańcowego mężczyzn z Kuźnicy Kiedrz.

2. Aby Chrystus Zmartwychwstał w każdym z nas, od I Róży Niewiast z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

11.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Stanisława (f), Stanisław Kokot.

3. O Dary Ducha Świętego dla rządzących naszą ojczyzną i pokój na świecie od Koła Różańcowego w Kopcu.

15.00

O wiarę i siłę Ducha dla młodzieży.

 

Poniedziałek Wielkanocny – 5 kwietnia

7.00

+ Elżbieta Wyczałek

9.00

1. + Robert Kokot, od Elżbiety i Tadeusza Rec z rodziną.

2. + Za wszystkich zmarłych z całej rodziny.

11.00

1. + Urszula Mrożkiewicz, od Katarzyny i Piotra Puchałów.

2. + Teodora i Józef Młynek; Stanisława i Stanisław Kokot.

 

Wtorek, 6 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Halina Postawa.

3. + Irena Gut.

4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Eugeniusza i Grażyny Bazgier.

 

Środa, 7 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Halina Postawa.

3. + Irena Gut.

4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Artura, Magdaleny i Marcelka Bazgier.

 

Czwartek, 8 kwietnia

7.00

 

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Halina Postawa.

3. + Irena Gut.

 

Piątek, 9 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Janina Kamińska.

3. + Stanisław Kulej, od kolegi Zenon Łakomskiego.

4. + Anna i Hieronim Mszyca.

 

Sobota, 10 kwietnia

7.00

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Janina Kamińska.

3. + Henryk Muryjas.

4. + Zofia Mucha, od bratowej Haliny z rodziną.

 

Niedziela Miłosierdzia Bożego - 11 kwietnia

7.00

+ Elżbieta Wyczałek

9.00

1. Dziękczynno – Błagalna z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla rodziny.

2. W 50 rocznicę ślubu Marii i Edwarda, o Boże błogosławieństwo.

11.00

1. + Urszula Mrożkiewicz, od Anny i Dariusza Stasiaków.

2. + Ireneusz Kwasek.

 

1. W Wielką Środę będzie msza św. o godz. 17.30 z okazji 31 dnia miesiąca.

2. W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 17.30. Po liturgii nastąpi przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy i adoracja do godziny 22.00. Od godz. 21.00 możliwość spowiedzi.

3. W Wielki Piątek początek adoracji i jutrznia o godz. 7.15.

    Droga Krzyżowa o 17.30, po niej Liturgia Wielkiego Piątku.

    Adoracja przy Grobie Pańskim do 22.00. Możliwość spowiedzi.

4. W Wielką Sobotę adoracja od 7.15 i Jutrznia.

    Święcenie pokarmów o godz. 11.00 i 13.00. Jeśli będzie ciepło to przygotujemy je na zewnątrz.

5. Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz. 21.00. Prosimy o przyniesienie świec.

6. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze będą odprawiane tylko o godz. 9.00 i 11.00 i o 15.00 dla animatorów i młodzieży.

7. Z sakramentu pokuty można skorzystać w następujących godzinach.

SPOWIEDŹ

Wielki Czwartek

21.00 - 22.00

Wielki Piątek

7.15 - 8.00

20.00 - 22.00

      Wielka Sobota

      11.00 - 12.00

      13.00 - 14.00

 

Intencje mszalne

 

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, 28 marca

7.00

1. + Anna Soboń

9.00

1. + Za wszystkich zmarłych z rodziny.

2. + Kazimierz, Marianna i Zygmunt Gabryel.

11.00

1. + Jan Kawalec od Marzeny z rodziną.

2. + Jan, Marianna, Andrzej, Stanisław Młynek; Teresa i Wiesław Zielonka.

17.30

Gorzkie Żale - Msza: + Józef Słaby.

 

Poniedziałek, 29 marca

7.00

 

1. + Bogdan Rykała.

2. + Józef Słaby.

3. O zdrowie dla Celiny i Rudolfa Bacik oraz miłość i zgodę w rodzinie.

4. + Irena Gut

 

Wtorek, 30 marca

7.00

 

 

1. + Bogdan Rykała.

2. + Józef Słaby.

3. + zmarli z rodzin: Kopciuch, Tarchała, Linde i Mikułów.

4. + Irena Gut1. + Bogdan Rykała.

2. + Józef Słaby.

3. O zdrowie dla Celiny i Rudolfa Bacik oraz miłość i zgodę w rodzinie.

4. + Irena Gut

 

Środa, 31 marca

17.30

1. O Boże błogosławieństwo i pomyślny przebieg leczenia dla Bogu wiadomej osoby.

2. + Genowefa Psiuk, od córki Danuty z mężem

3. + Zofia Mucha, od chrześnicy Renaty z rodziną.

4. + Irena Gut

 

Czwartek, 1 kwietnia – Wielki Czwartek

17.30

 

1. + Elżbieta Wyczałek.

2. + Marianna i Marian Kokot; Krystyna i Marian Jurdziak.

3. + Dariusz, Henryk, Kamil Resel; Robert Ptak; zmarli dziakowie Resel i Kubis.

4. + Stanisław i Marianna (zmarli rodzice), + Jan (mąż) i zmarli z rodziny.

 

Wielki Piątek, 2 kwietnia

7.15

 

17.30

22.00

Jutrznia

 

Droga Krzyżowa i liturgia Wielkiego Piątku.

Zakończenie Adoracji.

 

Wielka Sobota, 3 kwietnia

7.15

Jutrznia

 

 

Zmartwychwstanie Pańskie

 

Sobota, Wigilia Paschalna – 3 kwietnia

21.00

1. W intencjach uczestników

2. + Robert Kokot, od Jakuba

3. Urszula Mrożkiewicz, od Anny i Stanisława Puchałów.

 

Niedziela Zmartwychwstania -4 kwietnia

 

 

9.00

1. W intencjach młodzieży przygotowującej się do matury, od Koła różańcowego mężczyzn z Kuźnicy Kiedrz.

2. Aby Chrystus Zmartwychwstał w każdym z nas, od I Róży Niewiast z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

11.00

1. + Elżbieta Wyczałek

2. + Stanisława (f), Stanisław Kokot.

3. O Dary Ducha Świętego dla rządzących naszą ojczyzną i pokój na świecie od Koła Różańcowego w Kopcu.

15.00

O wiarę i siłę Ducha dla młodzieży.

 

 

    1. W środę 24 marca w miesięczne wspomnienie Matki Bożej Wspomożenia Wiernych sprawujemy Eucharystię o godz. 17.30 w kościele.

       W czwartek 25 marca obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, msza św. o godz. 17.30 w kościele. W pozostałe dni tygodnia msza św. o 7 rano w kaplicy nowicjatu.

    2. W piątek zapraszamy na godz. 17.30 na Drogę Krzyżową. 

    3. Za tydzień Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczniemy Wielki Tydzień. Podamy rozkład celebracji Wielkiego Tygodnia, adoracji oraz spowiedzi. 

    4. Ofiary można składać do skarbonki w przedsionku kościoła.


KOMUNIKAT policji w Częstochowie:

„W ostatnim czasie na terenie Częstochowy i powiatu nasiliła się aktywność oszustów, którzy okradają seniorów z dorobku ich życia. Od stycznia na terenie Częstochowy i powiatu oszukanych zostało kilkadziesiąt osób. Łupem oszustów padło już łącznie ponad ćwierć miliona złotych.

Przestępcy dzwonią na telefon stacjonarny osób starszych z numeru zastrzeżonego. Podając się za policjanta CBŚ, który prowadzi tajną akcję – za każdym razem mają tylko jeden cel - wyłudzić od rozmówcy jak najwięcej pieniędzy.

Apelujemy!

Policjanci nigdy telefonicznie nie informują obywateli o prowadzonych działaniach.

Policjanci nigdy nie proszą o przekazanie im pieniędzy pod jakimkolwiek pretekstem.

Nie dajcie się nabrać na to, że wasze oszczędności są zagrożone i musicie je przekazać policjantom. To oszustwo. Nie wypłacajcie z banku oszczędności ani nie zaciągajcie kredytów.

Pod żadnym pozorem nie przekazujcie swoich pieniędzy obcym osobom podającym się za nieumundurowanego policjanta.

Skontaktujcie się najpierw z kimś z rodziny lub z Policją, rozłączając połączenie i wybierając numer alarmowy 997.

        Bądźcie ostrożni i nieufni, gdy w grę wchodzi wasz majątek.”

 

    Intencje mszalne

 

Niedziela, 21 marca

7.00

1. + Józef Słaby.

9.00

1. + Wiktor i Teresa Kowalczyk; Józef Ligęza.

2. + Jan Kawalec, od szwagierki Anny z mężem.

3. O zdrowie Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo Matki Bożej dla Marty Krasulak (od Edyty).

11.00

1. + Edward Serwatka (rocznica śmierci)

2. + Grzegorz Bińczyk.

17.30

Gorzkie Żale - Msza: + Halina Postawa.

 

Poniedziałek, 22 marca

7.00

 

1. + Bogdan Rykała.

2. + Lucyna Jarosz.

3. + Józef Słaby.

4. Za wsztawiennictwem św. Józefa o dobrego męża dla Marii i Bernardety oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny Pawełoszek i o. Piotra.

 

Wtorek, 23 marca

7.00

 

 

1. + Bogdan Rykała.

2. + Lucyna Jarosz.

3. + Józef Słaby.

4. Za wstawiennictwem św. Józefa o dobrego męża dla Marii i Bernardety oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny Pawełoszek i o. Piotra.

5. + Halina Postawa

 

Środa, 24 marca

17.30

1. + Bogdan Rykała.

2. + Józef Słaby.

3. + Robert Kokot, od Łukasza.

4. + Urszula Mrożkiewicz, od Leokadii Gawrońskiej.

5. Za wstawiennictwem św. Józefa o dobrego męża dla Marii i Bernadety oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny Pawełoszek i o. Piotra.

 

Czwartek, 25 marca.

17.30

 

1. + Bogdan Rykała.

2. + Lucyna Jarosz.

3. + Józef Słaby.

4. Za wstawiennictwem św. Józefa o dobrego męża dla Marii i Bernadety oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny Pawełoszek i o. Piotra.

5. W intencjach Jacka, o zdrowie i Boże Błogosławieństwo.

 

Piątek, 26 marca

7.00

 

 

 

 

1. + Bogdan Rykała.

2. + Józef Słaby.

4. O potrzebne łaski i umocnienie dla Mariusza.

5. + Za zmarłych rodziców Jadwigę i Sylwestra Warczok; syna Sławomira Bacik, teściów, Anastazję i Ludwika Bacik oraz za zmarłych z rodziny.

 

Sobota, 27 marca

7.00

1. + Bogdan Rykała.

2. + Józef Słaby.

3. Dziękczynno-błagalna z okazji 80 rocznicy urodzin Heleny.

4. O potrzebne łaski i umocnienie dla Mariusza.

5. + za zmarłych z rodzin Krasowskich, Licznar, Puchal, Nastyn.

 

Niedziela, 28 marca

7.00

1. + Anna Soboń

9.00

1. + Za wszystkich zmarłych z rodziny.

2. + Kazimierz, Marianna i Zygmunt Gabryel.

11.00

1. + Jan Kawalec od Marzeny z rodziną.

2. + Jan, Marianna, Andrzej, Stanisław Młynek; Teresa i Wiesław Zielonka.

17.30

Gorzkie Żale - Msza: + Józef Słaby.

 

 

    1. W piątek 19 marca oddajemy cześć świętemu Józefowi. Zapraszamy na mszę św. na godzinę 17.30. W pozostałe dni tygodnia msze święte w kaplicy nowicjatu o godz. 7.00.

    2. Kościół pozostaje codziennie otwarty do godz. 8.30 do 18.00.

    3. Ofiary można składać do skarbonki w przedsionku kościoła.

 

   Intencje mszalne

 

Niedziela, 14 marca

7.00

1. + Józef Słaby.

9.00

1. + Józef i Janina.

2. + Jan Kawalec, od teściowej Heleny Kokot.

11.00

1. + Urszula Mrożkiewicz, od rodziny Wójcickich.

2. + Bolesław Rokita (20 rocznica); rodzice Katarzyna i Emilia, Seweryn i zmarli z rodziny.

17.30

Gorzkie Żale

+ Zbigniew Myśliwiec od Brata Leszka.

 

Poniedziałek, 15 marca

7.00

 

1. + Bogdan Rykała.

2. + Lucyna Jarosz.

3. + Józef Słaby.

4. Za wsztawiennictwem św. Józefa o dobrego męża dla Marii i Bernardety oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny Pawełoszek i o. Piotra.

5. O łaskę zdrowia dla Lucyny.

 

Wtorek, 16 marca

7.00

 

 

1. + Bogdan Rykała.

2. + Lucyna Jarosz.

3. + Józef Słaby.

4. Za wstawiennictwem św. Józefa o dobrego męża dla Marii i Bernardety oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny Pawełoszek i o. Piotra.

5. O Boże błogosławieństwo dla Beaty.

 

Środa, 17 marca

7.00

1. + Bogdan Rykała.

2. + Lucyna Jarosz.

3. + Józef Słaby.

4. Za wstawiennictwem św. Józefa o dobrego męża dla Marii i Bernadety oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny Pawełoszek i o. Piotra.

5. O Boże błogosławieństwo dla Beaty.

 

Czwartek, 18 marca.

7.00

 

1. + Bogdan Rykała.

2. + Lucyna Jarosz.

3. + Józef Słaby.

4. Za wstawiennictwem św. Józefa o dobrego męża dla Marii i Bernadety oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny Pawełoszek i o. Piotra.

5. O Boże błogosławieństwo dla Beaty.

 

Piątek, 19 marca

17.30

 

 

 

 

 

1. + Bogdan Rykała.

2. + Lucyna Jarosz.

3. + Józef Słaby.

4. + Zofia, Józef, Monika, Kazimierz i Marek Gondro.

5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski przez wstawiennictwo, z prośbą o dalsze wstawiennictwo św. Józefa dla całej rodziny. (Droga Krzyżowa indywidualnie)

 

Sobota, 20 marca

7.00

1. + Bogdan Rykała.

2. + Lucyna Jarosz.

3. + Józef Słaby.

4. Za wstawiennictwem św. Józefa o dobrego męża dla Marii i Bernadety oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny Pawełoszek i o. Piotra.

5. + Michał Kapłon.

 

Niedziela, 21 marca

7.00

1. + Józef Słaby.

9.00

1. + Wiktor i Teresa Kowalczyk; Józef Ligęza.

2. + Jan Kawalec, od szwagierki Anny z mężem.

11.00

1. + Edward Serwatka (rocznica śmierci)

2. + Grzegorz Bińczyk.

17.30

Gorzkie Żale - Msza: + Halina Postawa.

 

 

    1. W najbliższym tygodniu msze święte będą odprawiane w Kaplicy nowicjatu o 7.00. 

    2. W piątek o godz. 17.30 odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej a w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 17.30 sprawujemy nabożeństwo Gorzkich Żali, po nim msza święta recytowana.

    3. Kościół pozostaje codziennie otwarty do godz. 8.30 do 18.00.

    4. Ofiary można składać do skarbonki w przedsionku kościoła.

 

Intencje mszalne

 

Niedziela, 7 marca

7.00

1. + Józef Słaby.

9.00

1. W intencjach kobiet od Koła Różańcowego Mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńśkiej.

2. W intencjach wszystkich, którzy potrzebują modlitwy, od Koła Różańcowego Kobiet z Kuźnicy Kied.

11.00

1. + Robert Kokot, od Korneli z rodziną.

2. Intencja dziękczynna, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne dary, od Koła Różańcowego w Kopcu.

17.30

Gorzkie Żale

+ Helena i Leon Kwasek.

 

Poniedziałek, 8 marca

7.00

 

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon.

3. + Józef Słaby.

4. W intencjach ofiarodawców ze Śląska.

 

Wtorek, 9 marca

7.00

 

 

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Bogdan Rykała.

3. + Józef Słaby.

4. O siły w walce z nowotworem dla Agnieszki i Aleksandra.

5. O Łaskę zdrowia i samodzielnego funkcjonowania dla małej Julki.

 

Środa, 10 marca

7.00

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon.

3. + Józef Słaby.

4. Przez wstawiennictwo św. Józefa o wyjście z nałogów i uzdrowienie dla Mateusza i pewnej osoby.

5. O łaskę nawrócenia dla męża.

 

Czwartek, 11 marca.

7.00

 

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Lucyna Jarosz.

3. + Józef Słaby.

4. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Maryi Wspomożycielki Wiernych z podziękowaniem za przyznaną i doczekaną emeryturę.

 

Piątek, 12 marca

7.00

 

 

 

 

17.30

1. + Bogdan Rykała.

2. + Lucyna Jarosz.

3. + Józef Słaby.

4. + Marianna Kokot w rocznicę śmierci.

 

Droga Krzyżowa.

 

Sobota, 13 marca

7.00

1. + Bogdan Rykała.

2. + Józef Słaby.

3. + Lucyna Jarosz.

4. O umocnienie i potrzebne łaski dla Mariusza.

5. O Błogosławieństwo Boże i Opiekę Maryi i św. Józefa dla Bartłomieja, Marka i Józefy.

 

Niedziela, 14 marca

7.00

1. + Józef Słaby.

9.00

1. + Józef i Janina.

2. + Jan Kawalec, od teściowej Heleny Kokot.

11.00

1. + Urszula Mrożkiewicz, od rodziny Wójcickich.

2. + Bolesław Rokita (20 rocznica); rodzice Katarzyna i Emilia, Seweryn i zmarli z rodziny.

17.30

Gorzkie Żale

+ Zbigniew Myśliwiec od Brata Leszka.

 

 

 

 

    1. W najbliższym tygodniu msze święte do środy będą odprawiane w Kaplicy nowicjatu o 7.00. 

       W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. Tradycyjnie w tych dniach msze św. będą o godz. 17.30 w Kościele.

    2. W Pierwszy Piątek, bezpośrednio po Mszy św. będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

    3. W niedzielę o godz. 17.30 sprawujemy nabożeństwo Gorzkich Żali, po nim msza święta recytowana.

    4. Kościół pozostaje codziennie otwarty do godz. 8.30 do 18.00.

    5. Ofiary można składać do skarbonki w przedsionku kościoła.

 

Intencje mszalne

 

Niedziela, 28 luty

7.00

1. + Anna Soboń

9.00

1. + Teodora i Józef Młynek (rocznica śmierci)

2. + Roman Musiński.

11.00

1. O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla ks. Mirosława

2. + Urszula Mrożkiewicz, od chrześnicy Anny

17.30

Gorzkie Żale

+ Robert Kokot od Mateusza i Izy Kapitan. (Po Gorzkich Żalach)

 

Poniedziałek, 1 marca

7.00

 

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon.

3. + Józef Słaby.

4. + Roman Musiński. (poza Kopcem)

 

Wtorek, 2 marca

7.00

 

 

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon.

3. + Józef Słaby

 

Środa, 3 marca

7.00

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon.

3. + Józef Słaby.

 

Czwartek, 4 marca.

17.30

 

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Józef Słaby

3. W intencjach rodzeństwa, o Boże Błogosławieństwo.

 

Piątek, 5 marca

17.30

 

 

 

 

17.30

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Józef Słaby.

3. + Robert Kokot, od Pauliny i Dawida Wojtala z rodziną.

4. + Zofia Frydrych, od Ireny i Mieczysława Rachwał z rodziną.

 

Droga Krzyżowa.

 

Sobota, 6 marca

17.30

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Józef Słaby

3. + Robert Kokot, od Walentyny Kokot.

4. + Urszula Mrożkiewicz, od rodziny Salamońskich.

 

Niedziela, 7 marca

7.00

1. + Józef Słaby.

9.00

1. W intencjach kobiet od Koła Różańcowego Mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńśkiej.

2. W intencjach wszystkich, którzy potrzebują modlitwy, od Koła Różańcowego Kobiet z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

11.00

1. + Robert Kokot, od Korneli z rodziną.

2. Intencja dziękczynna, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne dary, od Koła Różańcowego w Kopcu.

17.30

Gorzkie Żale

+ Helena i Leon Kwasek.

 

 

    1. W najbliższym tygodniu msze święte od poniedziałku do soboty będą odprawiane w kaplicy nowicjatu o godz. 7.00 z wyjątkiem środy 24 lutego. 

W środę 24 lutego obchodzimy miesięczne wspomnienie Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Msza św. o godz. 17.30.

    2. W piątek na godzinę 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową a w każdą niedzielę o godz. 17.30 sprawujemy nabożeństwo Gorzkich Żali. 

    3. W przyszłą niedzielę imieniny obchodzi ks. Mirosław Kokot. O godz 11.00 będziemy się modlić w jego intencjach w kościele.

    4. Kościół pozostaje codziennie otwarty do godz. 8.30 do 18.00.

 

    Intencje mszalne

 

Niedziela, 21 luty

7.00

1. O łaskę uzdrowienia dla Jakuba.

9.00

1. + Jan Tomżyński, od Hani Dąbrowskiej z rodziną.

2. + Zofia i Józef Kuc.

11.00

1. + Roman Musiński.

2. + Leonard, Edward, Marianna, Stanisława Serwatka i zmarli z rodziny.

17.30

Gorzkie Ąale

+ Robert Kokot o Cioci Beaty z mężem Wojtkiem i Tomkiem. (Po Gorzkich Żalach)

 

Poniedziałek, 22 luty

7.00

 

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Halina Postawa.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od dyrekcji i pracowników Zarządu Dróg Powiatowych w Rzeszowie.

 

Wtorek, 23 luty

7.00

 

 

 

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od dyrekcji i pracowników Zarządu Dróg Powiatowych w Rzeszowie.

 

Środa, 24 luty

17.30

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Roman Musiński.

3. + Robert Kokot, od Kamila i Justyny Kapitan z dziećmi.

4. + Zofia Frydrych, od Krystyny i Czesława Makles.

 

Czwartek, 25 luty

7.00

 

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od koleżanek z PGE dystrybucja.

 

Piątek, 26 luty

7.00

 

 

 

17.30

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon

3. + Roman Musiński.

 

Droga Krzyżowa.

 

Sobota, 27 luty

7.00

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon.

3. + Roman Musiński.

4. + Halina Postawa

 

Niedziela, 28 luty

7.00

1. + Anna Soboń

9.00

1. + Teodora i Józef Młynek (rocznica śmierci)

2. + Roman Musiński.

11.00

1. O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla ks. Mirosława

2. + Urszula Mrożkiewicz, od chrześnicy Anny

17.30

Gorzkie Żale

+ Robert Kokot od Mateusza i Izy Kapitan. (Po Gorzkich Żalach)

 

    1. W najbliższym tygodniu msze święte od poniedziałku do soboty będą odprawiane w kaplicy nowicjatu o godz. 7.00 z wyjątkiem środy 17 lutego.

    2. W środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu, czas przygotowania do Świąt Wielkanocy. W czasie środowej liturgii odbędzie się posypanie głów popiołem. 

       Wielki Post to okres nabożeństw pasyjnych. W każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 17.30 odprawiamy Drogę Krzyżową a w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.30 sprawujemy nabożeństwo Gorzkich Żali. Bezpośrednio po nabożeństwie msza święta recytowana. Zapraszamy tak na Drogę Krzyżową jak i na Gorzkie Żale.

    3. Kościół pozostaje codziennie otwarty do godz. 8.30 do 18.00.

 

    Intencje mszalne

 

Niedziela, 14 luty

7.00

1. + Gertruda i Czesław Maziec; Maria i Jan Słomczyńscy.

9.00

1. + Jan Tomżyński, od Koła Różańcowego z Kopca.

2. + Danuta Poniedziałek od Krystyny Ściebura z rodziną.

11.00

1. + Roman Musiński.

2. + Robert Kokot, od Rafała Mstowskiego z rodziną.

 

Poniedziałek, 15 luty

7.00

 

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od kolegi Marka z PGE Dystrybucja.

5. O potrzebne łaski i umocnienie dla Mariusza.

 

Wtorek, 16 luty

7.00

 

 

 

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od kolegi Edwarda z PGE Dystrybucja.

5. + Wanda i Edward Mikułowie.

 

Środa, 17 luty – Środa Popielcowa

17.30

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Roman Musiński.

3. + Robert Kokot, od chrzśniaka Patryka z żoną Kasią.

4. + Urszula Mrożkiewicz, od szwagra Józefa z rodziną.

 

Czwartek, 18 luty

7.00

 

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od Danusi i koleżanek z Koła Gospodyń Wiejskich z Krzemienicy.

5. + Janina Licznar i Mieczysław Torchała.

 

Piątek, 19 luty

7.00

 

 

 

 

17.30

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Halina Postawa.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od Mariusza i Andżeliki z rodziną

5 + Michał Kapłon.

Droga Krzyżowa.

 

Sobota, 20 luty

7.00

1. + Kazimera Bogusz.

2. + Michał Kapłon.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od wydziału Społeczno-Oświatowego Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

5. + Dagmara i Ewa Mikuła.

 

Niedziela, 21 luty

7.00

1. O łaskę uzdrowienia dla Jakuba.

9.00

1. + Jan Tomżyński, od Hani Dąbrowskiej z rodziną.

2. + Zofia i Józef Kuc.

11.00

1. + Roman Musiński.

2. + Leonard, Edward, Marianna, Stanisław Serwatka i zmarli z rodziny.

17.30

Gorzkie Ąale

+ Robert Kokot o Cioci Beaty z mężem Wojtkiem i Tomkiem. (Po Gorzkich Żalach)

 

 

 

    1. W najbliższym tygodniu msze święte od poniedziałku do soboty będą odprawiane w kaplicy nowicjatu o godz. 7.00

    2. Kościół pozostaje codziennie otwarty do godz. 8.30 do 18.00. 

    3. W czwartek 11 lutego obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i światowy dzień chorych. Zapraszamy do modlitwy za chorych, do życzliwej pomocy osobom chorym czy starszym, do wspierania ich w niesieniu krzyża i pomagania im w trwaniu przy Chrystusie.

 

    Intencje mszalne

 

Niedziela, 7 luty

7.00

1. + Roman Musiński.

9.00

1. + Jan Tomżyński, od Zofii i Stanisława Szulc.

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Koła Różańcowego niewiast w Kuźnicy.

11.00

1. + Urszula Mrożkiewicz, od Macieja Sitkiewicz z rodziną oraz Barbara i Stefan Sitkiewicz z rodziną.

2. W intencjach małżeństw i narzeczonych od koła Różań. mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

 

Poniedziałek, 8 luty

7.00

 

1. + Teresa Fischer.

2. + Mieczysław Dobosz.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od chrześnicy Doroty.

5. O potrzebne łaski i umocnienie dla Mariusza.

 

Wtorek, 9 luty

7.00

 

 

 

1. + Teresa Fischer.

2. + Mieczysław Dobosz.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od chrzestnej z Tarnobrzega.

5. O potrzebne łaski i umocnienie dla Mariusza.

6. O Boże prowadzenie i opiekę Maryji Wspomożycielki i ks. Bosko dla Bartłomieja.

 

Środa, 10 luty

7.00

1. + Teresa Fischer.

2. + Mieczysław Dobosz.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od wydziału rozwoju Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

 

Czwartek, 11 luty

7.00

 

1. + Kazimiera Bogusz.

2. + Mieczysław Dobosz.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od wnuczki Ani.

5. O nawrócenie i Miłosierdzie Boże dla Mariusza Piotra.

 

Piątek, 12 luty

7.00

1. + Kazimiera Bogusz

2. + Waldemar Klisiewicz.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od rodziny Augustyn.

 

Sobota, 13 luty

17.30

1. + Kazimiera Bogusz.

2. + Irena Myśliwska

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od Reginy, Leszka, Janusza z PGE obrót.

5. O światło Ducha Świętego i obecność Maryi Wspomożycielki w decyzjach nowicjuszów i przełożonych.

 

Niedziela, 14 luty

7.00

1. + Gertruda i Czesław Maziec; Maria i Jan Słomczyńscy.

9.00

1. + Jan Tomżyński, od Koła Różańcowego z Kopca.

2. + Danuta Poniedziałek od Krystyny Ściebura z rodziną.

11.00

1. + Roman Musiński.

2. + Robert Kokot, od Rafała Mstowskiego z rodziną.

 

 

    1. We wtorek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. i poświęcenie gromnic o godz. 17.30.

    2. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msze św. o godz. 17.30. W Pierwszy Piątek miesiąca po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Pana Jezusa.

       W każdy z tych będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty. 

    3. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Świętego Jana Bosko. Dziękujemy Bogu za tak wspaniałego patrona i życzymy wszystkim, by czerpali z bogactwa jego życia; przede wszystkim, aby święty Jan Bosko pomagał nam żyć w zjednoczeniu z Bogiem w czasie codziennych działań i przez to stawać się świętymi, by pomagał nam rozeznawać nasze powołanie, nasze miejsce społeczeństwie i Kościele.  

       Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w nasz nowicjat i wspomagają nasze dzieło jak i tym, którzy pracują na polu wychowania wdrażając zasady księdza Bosko.

       Pamiętamy o młodych ludziach, modlimy się w ich intencjach i zapraszamy do bliskości z Bogiem.

 

     Intencje mszalne

 

Niedziela, 31 stycznia – Uroczystość Świętego Jana Bosko

7.00

1. O Boże błogosławieństwo dla Beaty z okazji rocznicy urodzin.

9.00

1. + Jan Tomżyński, od rodziny Gołdów.

2. + Roman Musiński.

11.00

1. W intencjach członków rodziny salezjańskiej.

2. + Zofia Frydrych, od rodziny Długoszów z Blachowni.

15.30

W intencjach młodzieży.

 

Poniedziałek, 1 luty

7.00

 

1. + Teresa Fischer.

2. + Janina Murias.

3. + Roman Musiński.

4. za zmarłych salezjanów.

5. za zmarłych salezjanów.

 

Wtorek, 2 luty – święto ofiarowania Pańskiego

17.30

 

 

 

1. + Teresa Fischer

2. + Janina Murias

3. + Roman Musiński

4. za zmarłych salezjanów

5. + Marianna i Arkadiusz Polak, Danuta i Czesław Kokot i zmarli dziadkowie.

 

Środa, 3 luty

7.00

1. + Teresa Fischer.

2. + Janina Murias.

3. + Roman Musiński.

4. za zmarłych salezjanów.

5. za zmarłych salezjanów.

6. O Boże błogosławieństwo dla Doroty z okazji urodzin.

 

Czwartek, 4 luty

17.30

 

1. + Teresa Fischer.

2. + Janina Murias.

3. + Roman Musiński.

4. + Piotr Gargała, od specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Mrowli.

5. + Jan i Janina Polak; Stanisław Respondek; Ewa Cierniewska; Stefan i Jacek Długosz.

 

Piątek, 5 luty

17.30

1. + Teresa Fischer.

2. + Janina Murias.

3. + Roman Musiński.

4. + Zofia Frydrych, od Bogdana Stefani z rodziną.

5. + Robert i Jolanta Ściebura; Stefan Praszczyk; Ryszard Praszczyk.

 

Sobota, 6 luty

17.30

1. + Teresa Fischer.

2. + Janina Murias.

3. + Roman Musiński.

4. + Zofia Frydrych, od Zenona Młynek z rodziną.

5. + Franciszek, Stanisława (f), Józef, Zofia oraz zmarłe dzieci i wnuki.

 

Niedziela, 7 luty

7.00

1. + Roman Musiński.

9.00

1. + Jan Tomżyński, od Zofii i Stanisława Szulc.

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Koła Różańcowego niewiast w Kuźnicy.

11.00

1. + Urszula Mrożkiewicz, od Macieja Sitkiewicz z rodziną oraz Barbara i Stefan Sitkiewicz z rodziną

2. W intencjach małżeństw i narzeczonych od koła Różań. mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

 

 

    1. W najbliższym tygodniu do czwartku msze św. będą  sprawowane w kaplicy nowicjuszy o godz. 7.00.

    2. W piątek i w sobotę przygotowując się do Uroczystości Św. Jana Bosko zapraszamy na mszę św, o godz. 17.30. 

       W sobotę w czasie mszy św. będzie możliwość spowiedzi.

    3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość św. Jana Bosko. Oprócz mszy świętych o 7.00, 9.00 i 11.00 na godz. 15.30 zapraszamy animatorów i młodzież naszego oratorium. 

       Modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Bosko, abyśmy tak jak on posiedli zdolność stałego kontaktu z Bogiem, życia w jego obecności.

    4. Po mszy św. można złożyć ofiarę pieniężną na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. 

       Dziękujemy za przekazanie odzieży dla osoby bezdomnej. 

 

Intencje mszalne

 

Niedziela, 24 stycznia

7.00

1. + ks. Stanisław Łagocki.

9.00

1. + Jan Tomżyński, od sąsiadki Kazimiery Gruszczyńskiej.

2. O Boże błogosławieństwo w Nowym Roku dla całej rodziny.

11.00

1. + Robert Kokot, od Renaty i Tadeusza Dudek.

2. + Maria, Mieczysław Kubicki; Stanisława (f), Lucjan Pacud.

3. O zdrowie i pomyślny przebieg operacji dla Dariusza.

 

Poniedziałek, 25 stycznia

7.00

 

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od Mieczysława i Krystyny Rejamn z żoną.

4. W intencjach ofiarodawcy.

 

Wtorek, 26 stycznia

7.00

 

 

 

1. + Teresa Fischer

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od Janusza i Alicji Buk.

4. O ocalenie życia Marii przez wstawiennictwo św. Zelii i Ludwika Martin

5. W intencjach ofiarodawcy.

 

Środa, 27 stycznia

7.00

1. + Teresa Fischer.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od Dawida i Patrycji Buk.

4. O Boże prowadzenie i miłosierdzie Boże dla Józefy.

5. W intencjach ofiarodawcy.

 

Czwartek, 28 stycznia

7.00

 

1. + Teresa Fischer.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od Krystyny Buk z rodziną.

4. + Anna Soboń.

5. W intencji ofiarodawcy.

 

Piątek, 29 stycznia

17.30

1. + Teresa Fischer.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od chrześnicy Marii z rodziną.

4. + Robert Kokot, od Aurelii i Dariusza Gidziela.

5. + Franciszek Szczypiór.

 

Sobota, 30 stycznia

17.30

1. + Teresa Fischer.

2. + ks. Stanisław Łagocki (ks. Piłat, kaplica domowa).

3. + Robert Kokot, od chrzestnej Magdaleny.

4. + Marianna i Arkadiusz Polak, Genowefa i Kazimierz Kokot.

5. Dziękczynna za 70 lat życia, o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Czesława.

 

Niedziela, 31 stycznia – Uroczystość Świętego Jana Bosko

7.00

1. O Boże błogosławieństwo dla Beaty z okazji rocznicy urodzin.

9.00

1. + Jan Tomżyński, od rodziny Gołdów.

2. + Roman Musiński.

11.00

1. W intencjach członków rodziny salezjańskiej.

2. + Zofia Frydrych, od rodziny Długoszów z Blachowni.

15.30

1. W intencjach młodzieży.

 

 

    1. W najbliższym tygodniu msze św. w kaplicy nowicjuszy o godz. 7.00.

    2. Zapraszamy do modlitwy indywidualnej w Kościele codziennie od 8.30 do 18.00.

    3. W przyszłą niedzielę będziemy prowadzić zbiórkę pieniężną na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

    4. Jeśli ktoś posiada jakieś wełniane lub skórzane ubrania i chciałby przekazać dla osoby bezdomnej to proszony jest o kontakt z dyrektorem. 

 

    Intencje mszalne


 

Niedziela, 17 stycznia

7.00

1. + ks. Stanisław Łagocki.

9.00

1. + Jan Tomżyński, od wnuków.

2. + Krystyna Jura.

11.00

1. + Robert Kokot, od Heleny i Rolanda Kwasek.

2. + Wanda, Tadeusz, Kazimiera i Józef Zyskowscy.

 

Poniedziałek, 18 stycznia

7.00

 

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od kolegów syna Przemka z firmy Złomhurt.

4. W intencji Aleksandra, o uzdrowienie z nowotworu, siły w walce z chorobą, łaskę wiary i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

 

Wtorek, 19 stycznia

7.00

 

 

 

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od rodziny Siwych z Łukawca.

4. + Tadeusz i o Boże błogosławieństwo dla rodziny Ciemięgów.

5. O uratowanie życia Marii przez wstawiennistwo świętych Zelii i Ludwika Martin.

 

Środa, 20 stycznia

7.00

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od kuzyna Józefa Bem z rodziną.

4. + Tadeusz i o Boże błogosławieństwo dla rodziny Ciemięgów.

5. Za Mateusza, o wyjście z nałogów, łaskę wiary i dary Ducha Świętego.

 

Czwartek, 21 stycznia

7.00

 

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od dyrekcji, pracowników i uczniów ZSZ w Dynowie.

4. O dobre rozeznanie drogi powołania i odwagę w podjęciu decyzji zgodnej z wolą Boga dla Rafała.

5. + Tadeusz i o Boże błogosławieństwo dla rodziny Ciemięgów.

 

Piątek, 22 stycznia

7.00

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od dyrektorów szkół i placówek prowadzonych przez powiat Rzeszowski.

4. W intencji ofiarodawców.

 

Sobota, 23 stycznia

7.00

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od rodzin domowego kościoła.

4. O Boże błogosławieństwo dla Beaty w życiu osobistym i zawodowym.

 

Niedziela, 24 stycznia

7.00

1. + ks. Stanisław Łagocki.

9.00

1. + Jan Tomżyński, od sąsiadki Kazimiery Gruszczyńskiej.

2. O Boże błogosławieństwo w Nowym Roku dla całej rodziny.

11.00

1. + Robert Kokot, od Renaty i Tadeusza Dudek.

2. + Maria, Mieczysław Kubicki; Stanisława (f), Lucjan Pacud.

 

 

    1. Dzisiejszą niedzielą kończymy okres Bożego Narodzenia. W najbliższym tygodniu msze św. w kaplicy nowicjuszy o godz. 7.00.

    2. Po mszy św. można zabrać wodę święconą.

    3. Zapraszamy do modlitwy indywidualnej w Kościele codziennie od 8.30 do 18.00.

 

Intencje mszalne

 

Niedziela, 10 stycznia

7.00

1. + ks. Stanisław Łagocki.

9.00

1. + Roman, Zenon Gruszczyńscy; + Julianna, Walenty, Stanisław Nouberg.

2. + Krystyna Jura (od siostry)

11.00

1. + Jan Tomżyński, od Eli i Marka z rodziną.

2. + Edward Górnik.

 

Poniedziałek, 11 stycznia

7.00

 

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od Katarzyny i Józefa Sowa z rodziną.

 

Wtorek, 12 stycznia

7.00

 

 

 

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od tesciowej Krystyny.

4. + Eugenia Pelc

 

Środa, 13 stycznia – Objawienie Pańskie

7.00

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od kuzyna Józefa Bem z rodziną.

 

Czwartek, 14 stycznia

7.00

 

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od siostry Eli z rodziną.

 

Piątek, 15 stycznia

7.00

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od Agnieszki i Andrzeja z rodziną.

 

Sobota, 16 stycznia

7.00

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od Jacka Wierzbińskiego z rodziną.

 

Niedziela, 17 stycznia

7.00

1. + ks. Stanisław Łagocki.

9.00

1. + Jan Tomżyński, od wnuków.

2. + Krystyna Jura.

11.00

1. + Robert Kokot, od Heleny i Rolanda Kwasek.

2. + Wanda, Tadeusz, Kazimiera i Józef Zyskowscy.

 

 

    1. W środę obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego. Mszę święte według obrządku niedzielnego.

    2. W czwartek, z okazji 1 czwartku miesiąca msza św. o godz. 17.30.

    3. Za tydzień, Niedzielą chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia. Szopka i kącik modlitwy pozostają nadal. Zapraszamy do modlitwy indywidualnej w Kościele codziennie od 8.30 do 18.00.

Intencje mszalne

 

Niedziela, 3 stycznia

7.00

1. + Jacek i Andrzej

9.00

1. O Boże błogosławieństwo na Nowy Rok dla członków I Róży Niewiast z Kuźnicy Kiedrz.

2. O Boże błogosławieństwo dla Leokadii Kosińskiej.

11.00

1. + Jan Tomżyński, od córki Renaty z rodziną.

2. Dziękczynna za zdrowie Marii.

 

+ ks. Stanisław Łagocki (Kaplica domu nowicjackiego)

 

Poniedziałek, 4 stycznia

7.00

 

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od dyrekcji i pracowników powiatowego ośroda dok. I geodezji kartograficznej.

4. O szczęśliwy przebieg operacji dla Maćka.

 

Wtorek, 5 stycznia

7.00

 

 

 

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od dyrekcji i pracowników PCRR w Rzeszowie.

4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Grażyny Bazgier z okazji 60 rocznicy urodzin.

 

Środa, 6 stycznia – Objawienie Pańskie

7.00

1. + Stanisław Łagocki

9.00

1. + Jan Tomżyński, od rodziny Żurawskich.

2. Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Błogosławieństwo od Bożej dzieciny dla członków rodziny Bazgier.

11.00

1. + Piotr Gargała, do wydziału komunikacji, dróg i transportu starostwa pow. w Rzeszowie.

2. W Bogu wiadomej intencji.

 

Czwartek, 7 stycznia

17.30

 

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od pracowników wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

 

Piątek, 8 stycznia

7.00

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od pracowników powiatowego Inspektoratu nadzoru budowlanego.

 

Sobota, 9 stycznia

7.00

1. + Kazimierz Mazur.

2. + ks. Stanisław Łagocki.

3. + Piotr Gargała, od pracowników domu dla dzieci i młodzieży „Przystań”

4. Za pośrednictwem Matki Bożej Wspomożenia Wiernych: dziękczynna za powrót do zdrowia.

 

Niedziela, 10 stycznia

7.00

1. + ks. Stanisław Łagocki.

9.00

1. + Roman, Zenon Gruszczyńscy; + Julianna, Walenty, Stanisław Nouberg.

2.

11.00

1. + Jan Tomżyński, od Eli i Marka z rodziną.

2. + Edward Górnik.

 

  Na Nowy 2021 Rok każdemu z was życzymygłębokiej relacji z Bogiem, aby On nas przemienił, uczynił bliższymi sobie nawzajem; aby każdy z nas czuł się kochany i pomimo trudnych wydarzeń ufał Bogu a nie myślał że ten świat jest zrządzeniem ślepego losu.

Modlimy się w waszych intencjach i prosimy Boga, aby każdy z was cieszył się zdrowiem i pokojem serca, aby każdy z was był źródłem dobrego słowa i światła. Szczęśliwego Nowego roku.

Salezjanie i nowicjusze z Kopca.

 

     1. Od poniedziałku do środy msze święte w kaplicy nowicjatu o godz. 7.00.

    2. W czwartek kończymy rok 2020; msza święta w kościele o godz. 17.30. Po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i podziękowanie za miniony rok.

    3. W piątek 1 Stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i rozpoczęcie Nowego Roku. Msze święte według porządku niedzielnego.  O godz. 9.00 i 11.00 msze święte równolegle w kaplicy nowicjatu i kościele. W Nowy Rok swoje imieniny obchodzi ks. Mieczysław Piłat. Modlimy się w jego intencji, on sam natomiast mszę świętą odprawia w kaplicy dla nowicjuszy.

    4. W sobotę 2 stycznia msza święta o godz. 17.30. (z okazji 1 soboty miesiąca).

    5. Kościół pozostaje otwarty codziennie od 8.30 do 18.00. Zapraszamy do modlitwy i medytacji przy szopce.

    6. Nie zbieramy ofiar na tacę; można złożyć do skarbonki na czasopisma przy wyjściu.

 

    Intencje mszalne

 

Niedziela, 27 grudzień

7.00

1. Krzysztof Szerszewski, od rodziny Makles, Polak i Kubat.

9.00

1. Z prośbą o łaski w Nowym Roku.

2. + Janina i Tomasz Młynek, Stefan Rec.

11.00

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

 

Poniedziałek, 28 grudzień

7.00

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Piotr Gargała, od księgowych jednostek powiatu rzeszowskiego.

4. O zdrowie dla Bożeny i łaskę pokoju serca.

5. + Anna Soboń – zamiejscowo.

 

Wtorek, 29 grudzień

7.00

 

 

 

1. + Eufemia i Czesław Bauć.

2. + Piotr Gargała, od księgowych jednostek powiatu rzeszowskiego.

3. W intencjach ofiarodawcy.

4. W intencjach ofiarodawcy.

 

Środa, 30 grudzień

7.00

 

1. + Piotr Gargała, od pracowników starostwa powiatowego w Rzeszowie.

2. W intencjach ofiarodawcy.

3. W intencjach ofiarodawcy.

4. W intencjach ofiarodawcy.

 

Czwartek, 31 grudzień

17.30

 

1. Dziękczynna, za miniony rok.

2. Podziękowanie za otrzymane łaski w mijający roku.

3. + Rodzice: Stanisława (f), Stanisław Kokot; Teodora (f), Józef Młynek, za zmarłych Dziadków i zmarłych z rodziny.

4. + Piotr Gargała, od wydziału organizacji i kadr Starostwa powiatu rzeszowskiego.

 

Nowy Rok – Świętej Bożej Rodzicielki – 1 styczeń 2021

7.00

1. + ks. Stanisław Łagocki

9.00

1. Prośba o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla rodzin w 2021 roku od Koła Różańcowego Mężczyzn z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

11.00

1. + Piotr Gargała, od Wydziału gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

 

Sobota, 2 stycznia

17.30

1. Dziękczynna, z podziękowaniem za rok 2020 i z prośbą o Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku dla rodziny Kubickich.

2. + Kazimierz Mazur.

3. + ks. Stanisław Łagocki.

4. + Piotr Gargała, od wydziału Geodezji Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

 

Niedziela, 3 stycznia

7.00

1. + ks. Stanisław Łagocki.

9.00

1. O Boże błogosławieństwo na Nowy Rok dla członków I Róży Niewiast z Kuźnicy Kiedrz.

2. O Boże błogosławieństwo dla Leokadii Kosińskiej.

11.00

1. + Jan Tomżyński, od córki Renaty z rodziną.

2. Dziękczynna za zdrowie Marii.

 

Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. Ew. wg św. Jana 3,16

W czasach niepewności przychodzi pokusa, by pomyśleć, że Bóg o nas zapomniał bo widzimy, że w jak często życie niesie smutek, stratę i samotność. Pomimo trudności dane jest nam cieszyć się Świętami Bożego Narodzenia.

Wszystko to zaczyna się od małej Dzieciny położonej w żłobie. Zaufanie Jezusowi, który do nas przyszedł jest w stanie podtrzymać nadzieję i światło pośród ciemnej burzy.

Życzyny wszystkim, by Jezus, na którego się dzisiaj otwieramy obdarzyłwszystkich zdrowiem, by przyniósł pokój i radość z tego, czego i tak pojąć do końca się nie da - że Bóg stał się człowiekiem.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

    1. W naszym kościele do środy  o godz. 17.30 celebrujemy Roraty. Po roratach dzieci mogą zabrać pamiątkę z uczestnictwa.

W czwartek roraty o godz. 7.00.

    2. Można nabyć jeszcze nabyć opłatki. 

    3. Do środy można się spowiadać przed Roratami, w czasie rorat. W czwartek do południa.

    4. W Wigilię Bożego Narodzenia planujemy następujący rozkład mszy św.:

Pasterki

22.00 - w Kościele

24.00 – w Kościele

 

Boże Narodzenie

9.00 – w kościele i kaplicy nowicjatu

11.00 – w kościele i kaplicy nowicjatu

 

Św. Szczepana

7.00 – w kościele

9.00 – w kościele

11.00 – w kościele i kaplicy nowicjatu

Niedziela 27 grudnia

7.00 – w kościele

9.00 – w kościele

11.00 – w kościele i kaplicy nowicjatu

 

Kościół pozostaje otwarty codziennie od 8.30 do 18.00.

Nie zbieramy ofiar na tacę; można złożyć do skarbonki na czasopisma przy wyjściu.

 

Intencje mszalne

 

Niedziela, 20 grudzień

7.00

1. Za zmarłych polecanych w wypominkach.

9.00

1. + Jerzy, Kazimiera, Władysława (f) Celt; Teresa Nowak.

2. + Bolesław Rokita, Emilia, Katarzyna, Seweryn, Józef i zmarli z rodziny.

11.00

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

 

Poniedziałek, 21 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Gabriel Zasępa, od znajomych ze szkoły.

4. + Piotr Gargała, od Rady Powiatu Rzeszowskiego.

5. + Józef Słaby (kaplica domu centralnego)

 

Wtorek, 22 grudzień

17.30

 

 

 

15.00

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Józef Słaby

4. + Piotr Gargała, od wydziału budżetowo – finansowego powiatu rzeszowskiego.

Msza św. dla animatorów i ministrantów.

 

Środa, 23 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Ewa Hartman, Stanisława (f), Stanisław (M)

4. + Piotr Gargała, od wydziału budżetowo – finansowego powiatu rzeszowskiego.

 

Czwartek, 24 grudzień

7.00

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Piotr Gargała, od wydziału budżetowo Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

 

Boże Narodzenie - 25 grudzień

 

PASTERKI o 22.00 i o 24.00

22.00

O Boże błogosławieństwo do wszystkich uczęszczających do kościoła w Kopcu.

00.00

1. O Boże błogosławieństwo do wszystkich uczęszczających do kościoła w Kopcu.

2. + Stanisława

3. Katarzyna Polak

9.00

1. Podziękowanie za mijający rok.

2. + Piotr Gargała, od wydziału finansowego Starostwa rzeszowskiego.

11.00

1. + Eufemia i Czesław Bauć.

 

Sobota, 26 grudzień – św. Szczepana

7.00

1. + Jan Sitkiewicz i zmarli z rodziny.

9.00

1. + Eufemia i Czesław Bauć.

11.00

1. + Stanisława.

2. + Piotr Gargała, od sekretarza Powiatu rzeszowskiego Waldemara Pijara z małżonką.

 

Niedziela, 27 grudzień

7.00

1. Krzysztof Szerszewski, od rodziny Makles, Polak i Kubat.

9.00

1. Z prośbą o łaski w Nowym Roku.

2. + Janina i Tomasz Młynek, Stefan Rec.

11.00

 

15.00

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

Msza św. dla animatorów i ministrantów.

 

    1. W naszym kościele codziennie, z wyjątkiem niedziel  o godz. 17.30 celebrujemy Roraty. Po roratach dzieci mogą zabrać pamiątkę z uczestnictwa.

    2. Można nabyć jeszcze nabyć świece wigilijne i opłatki. Małe świece po 7 zł, duże po 15 zł; opłatki za dobrowolną ofiarą.

    3. Jeżeli będziemy zdrowi i nie wystąpią jakieś nieoczekiwane przeszkody to od 14 do 23 grudnia będzie można się spowiadać 30 minut przed Roratami, w czasie i po roratach jeśli zajdzie taka potrzeba. 

    4. W Wigilię Bożego Narodzenia planujemy następujący rozkład mszy św.:

Pasterkę o godz. 22.00 i o godz. 24.00; 

Boże Narodzenie Msze św. o godz. 9.00 i 11.00 będą odprawiane w obu kaplicach równocześnie.

    5. Kościół pozostaje otwarty codziennie od 8.30 do 18.00, w oświetlonym miejscu znajduje się klęcznik z Pismem Świętym i modlitewnikiem.  

W kościele prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku oraz o kierowanie się miłością bliźniego.

    6. Nie zbieramy ofiar na tacę; można złożyć do skarbonki na czasopisma przy wyjściu.

   

   Intencje mszalne

 

Niedziela, 13 grudzień

7.00

1. O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Agnieszki.

9.00

1. + Stanisława, Józef, Zbigniew Żak, Jerzy Kotyla

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

11.00

1. + Stanisława.

2. + Stanisław Jędrzejek (kaplica domu centralnego)

 

Poniedziałek, 14 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Józef Słaby

 

Wtorek, 15 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Józef Słaby

4. + Leon Patyk, od pracowników Ośrodka Zdrowia w Kamyku.

 

Środa, 16 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Maria Kokot, od rodziny Błaszczyk.

+ Józef Słaby (kaplica domu centralnego)

 

Czwartek, 17 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Anna, Ludwik, Tadeusz Kokot; Anna i Jan Graczyk, Marta Błaszczyk.

4. + Ludwik Piliszko.

+ Józef Słaby (kaplica domu centralnego)

 

Piątek, 18 grudzień

17.30

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Danuta, Czesław Kokot i zmarli z rodziny.

+ Józef Słaby (kaplica domu centralnego)

 

Sobota, 19 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Jan Żurek (6 rocznica śmierci), + Krystyna, Barbara, Dorota i Szymon.

+ Józef Słaby (kaplica domu centralnego)

 

Niedziela, 20 grudzień

7.00

1. Za zmarłych polecanych w wypominkach.

9.00

1. + Jerzy, Kazimiera, Władysława (f) Celt; Teresa Nowak.

2. + Bolesław Rokita, Emilia, Katarzyna, Seweryn, Józef i zmarli z rodziny.

11.00

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

 

    1. W naszym kościele codziennie, z wyjątkiem niedziel  o godz. 17.30 celebrujemy Roraty. Po roratach dzieci będą mogły jak co roku zabrać pamiątkę z uczestnictwa.

W poniedziałek po Roratach św. Mikołaj wręczy dzieciom obecnym w Kościele tradycyjne upominki.

We wtorek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msza święta o godzinie 17.30.

    2. Można nabyć świece wigilijne i opłatki. Małe świece po 7 zł, duże po 15 zł; opłatki za dobrowolną ofiarą. Pieniądze tak za świece jak i opłatki prosimy umieścić w znajdującej się obok skarbonce na ofiary.

    3. Jeżeli będziemy zdrowi i nie wystąpią jakieś nieoczekiwane przeszkody to od 14 do 23 grudnia będzie można się spowiadać 30 minut przed Roratami, w czasie i po roratach jeśli zajdzie taka potrzeba. 

    4. W Wigilię Bożego Narodzenia planujemy Pasterkę o godz. 22.00 i o godz. 24.00; w Boże Narodzenie Msze św. o godz. 9.00 i 11.00 będą odprawiane w obu kaplicach równocześnie.

    5. Kościół pozostaje otwarty codziennie od 8.30 do 18.00, w oświetlonym miejscu znajduje się klęcznik z Pismem Świętym i modlitewnikiem.  

Prosimy o zakrywanie ust i nosa, zachowanie zdrowego rozsądku oraz o kierowanie się miłością bliźniego. Wchodząc dezynfekujemy ręce płynem, który znajduje się w przedsionku. 

    6. Nie zbieramy ofiar na tacę; można złożyć do skarbonki na czasopisma przy wyjściu.

Intencje mszalne

 

Niedziela, 6 grudzień

7.00

1. + Anna Mszyca.

9.00

1. + W intencjach członkiń żywego Różańca z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Roman – Kaplica Nowicjatu

11.00

1. + Stanisława.

2. + Dziękczynna, za otrzymane łaski od koła Różańcowego Mężczyzn z Kuźnicy.

 

Poniedziałek, 7 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Kazimierz Mazur.

4. + Józef Słaby

5. + Helena, Marian, Marianna, Kazimierz, Stefan i Stefania.

 

Wtorek, 8 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Stefan, Weronika, Stanisława Pikuła; + Teresa Półka.

4. + Stanisław Nykiś, Aleksandra i Edward Jędraszewscy.

5. O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Agnieszki.

 

Środa, 9 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Tadeusz Kokot, Marta Właszczyk.

4. + Wiesław i Anna Adrianowicz (od pracowników Ośrodka Zdrowia w Kamyku)

 

Czwartek, 10 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Maria Kokot, od Heleny Kokot.

4. + Józef Słaby.

 

Piątek, 11 grudzień

17.30

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Józef Słaby.

4. + O Boże Błogosławieństwo w życiu prywatnym i w pracy.

 

Sobota, 12 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Józef Słaby.

 

Niedziela, 13 grudzień

7.00

1. O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Agnieszki.

9.00

1. + Stanisława, Józef, Zbigniew Żak, Jerzy Kotyla

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

11.00

1. + Stanisława.

2. + Stanisław Jędrzejek (kaplica domu centralnego)

 

     1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy okres Adwentu. Od poniedziałku rozpoczynamy Roraty. Tak jak co roku będziemy je celebrować przez cały okres adwentu z wyjątkiem niedziel o godz. 17.30. Rozumiemy niebezpieczeństwa związane z epidemią, lecz w miarę możliwości zapraszamy dzieci, aby przybyły z lampionami. Po roratach dzieci będą mogły jak co roku zabrać pamiątkę z uczestnictwa.

    2. Od przyszłej niedzieli będzie możliwość nabycia świec wigilijnych oraz opłatków.

    3. Jeżeli będziemy zdrowi i nie wystąpią jakieś nieoczekiwane przeszkody to od trzeciego tygodnia adwentu zorganizujemy dyżury aby dać możliwość uczestnictwa w spowiedzi. Również odpowiednio wcześniej przedstawimy plan mszy świętych w Boże Narodzenie by jak największa liczba osób mogła uczestniczyć w Eucharystii.

    4. Kościół pozostaje otwarty codziennie od 8.30 do 18.00. Od dzisiaj jest wystawiony klęcznik z krzesłem i Pismem Świętym dla chętnych, którzy przez chwilę pragną pomodlić się w ciszy i przeczytać fragment Ewangelii. Kościół jest dość ciepły i miejsce do modlitwy pozostanie oświetlone. 

       Prosimy o zakrywanie ust i nosa, zachowanie zdrowego rozsądku oraz o kierowanie się miłością bliźniego. Wchodząc dezynfekujemy ręce płynem, który znajduje się w przedsionku. 

    5. Nie zbieramy ofiar na tacę; można złożyć do skarbonki na czasopisma przy wyjściu.

   

    Intencje mszalne

 

Niedziela, 29 listopad

7.00

1. + Anna Mszyca.

9.00

1. + Leonard Janiszewski, Wojciech Gruca.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

11.00

1. + Stanisława (greg 1).

2. + Stanisława (f), Leonard, Edward i Marianna Serwatka.

 

Poniedziałek, 30 listopad

17.30

 

1. + Stanisława (2)

2. + Maksymilian Pazdan.

3. + Józef Słaby.

4. + Anna Gitenis.

5. + Eufemia i Czesław Bauć.

 

Wtorek, 1 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Józef Słaby.

4. + Anna Gitenis.

 

Środa, 2 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Józef Słaby.

4. + ks. Leszek Kaczor.

5. + Maksymilian Pazdan.

 

Czwartek, 3 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Józef Słaby.

4. + Stanisława i Stanisław Kokot.

 

Piątek, 4 grudzień

17.30

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Józef Słaby.

4. + Stanisława (f) i Stanisław Kokot (m) w 1 rocznicę śmierci.

5. + Za przyczyną św. Józefa o dobrego męża dla Marysi.

 

Sobota, 5 grudzień

17.30

 

1. + Stanisława.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

3. + Józef Słaby.

4. + Kazimierz Mazur i za zmarłych cierpiących w czyśćcu.

5. Z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o łaskę nawrócenia dla Janusza.

 

Niedziela, 6 grudzień

7.00

1. + Anna Mszyca.

9.00

1. + W intencjach członkiń żywego Różańca z Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

11.00

1. + Stanisława.

2. + Dziękczynna, za otrzymane łaski od koła Różańcowego Mężczyzn z Kuźnicy.

3. + Roman.

 

 

1. W związku z ograniczeniami wynikającymi z epidemii we Mszy św. w naszym kościele może uczestniczyć 13 osób.

2. Ponieważ 1 i 2 listopada cmentarze były zamknięte zachęcamy do modlitwy przy grobach naszych zmarłych przez cały miesiąc listopad. „Odpusty” za zmarłych można uzyskać przez cały miesiąc listopad.

3. We wtorek 24 listopada msza św. o godz. 17.30 w kościele.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy okres Adwentu.

5. Kościół pozostaje otwarty codziennie od 8.30 do 18.00 dla pragnących spędzić chwilę na modlitwie. W kościele prosimy o zakrywanie ust i nosa, zachowanie zdrowego rozsądku oraz o kierowanie się miłością bliźniego. Wchodząc dezynfekujemy ręce płynem, który znajduje się w przedsionku.

6. Nie zbieramy ofiar na tacę; można złożyć do skarbonki na czasopisma przy wyjściu.


Intencje mszalne

 

Niedziela, 22 listopad

7.00

1. + Ilona Bauć (1 rocznica śmierci)

9.00

1. + Edmund Biskup, Wacław, Jan, Kazimierz Biskup; Cecylia, Władysław, Aleksy Owczarek.

2. + Józef Słaby, kaplica nowicjatu

11.00

1. + Mieczysław Kwasek

 

Poniedziałek, 23 listopad

7.00

 

1. + + Anna Gitenis.

2. + Maksymilian Pazdan

3. + Józef Słaby

 

Wtorek, 24 listopad

17.30

 

1. + Sabina Krętuś, od rodziny Szulc, Hartman

2. + Anna Gitenis.

3. + Józef Słaby

 

Środa, 25 listopad

7.00

 

1. + Anna Gitenis.

2. + Maksymilian Pazdan.

3. + Józef Słaby.

 

Czwartek, 26 listopad

7.00

 

1. + Anna Gitenis.

2. + Maksymilian Pazdan.

3. + Józef Słaby.

 

Piątek, 27 listopad

7.00

1. + Anna Gitenis.

2. + Maksymilian Pazdan.

 

Sobota, 28 listopad

7.00

 

1. + Anna Soboń.

2. + Anna Gitenis.

3. + Maksymilian Pazdan.

4. + Józef Słaby.

 

Niedziela, 29 listopad

7.00

1. + Anna Mszyca.

9.00

1. + Leonard Janiszewski, Wojciech Gruca.

2. + Eufemia i Czesław Bauć.

11.00

1. + Stanisława.

2. + Stanisława (f), Leonard, Edward i Marianna Serwatka.

 

1.   W związku z ograniczeniami wynikającymi z epidemii we Mszy św. w naszym kościele może uczestniczyć 13 osób.

2.  Ponieważ 1 i 2 listopada cmentarze były zamknięte zachęcamy do modlitwy przy grobach naszych zmarłych przez cały miesiąc listopad. „Odpusty” za zmarłych można uzyskać przez cały miesiąc listopad.

3.   W ciągu tygodnia msza św. w kaplicy dla nowicjuszy o godz. 7.00.

4.  Kościół pozostaje otwarty codziennie od 8.30 do 18.00 dla pragnących spędzić chwilę na modlitwie. W kościele prosimy o zakrywanie ust i nosa, zachowanie zdrowego rozsądku oraz o kierowanie się miłością bliźniego. Wchodząc dezynfekujemy ręce płynem, który znajduje się w przedsionku.

5.   Nie zbieramy ofiar na tacę; można złożyć do skarbonki na czasopisma przy wyjściu.

    

  Intencje mszalne

 

Niedziela, 15 listopad

7.00

7.00

1. + Marian (10 rocznica śmierci) oraz zmarłych rodziców Stanisława i Ignacy.

2. + Anna Mszyca.

9.00

1. + Mieczysław, Wojciech, Szczepan Nędzi.

2. Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Krzysztofa, o Boże błogosławieństwo i w 45 rocznicę małżeństwa Jadwigi i Krzysztofa.

11.00

 

1. + Ewa i Piotr Orszulak.

2. + Ireneusz Kwasek.

 

Poniedziałek, 16 listopad

7.00

 

1. + Piotr Kunysz.

2. + Anna Gitenis.

 

Wtorek, 17 listopad

7.00

 

1. + Piotr Kunysz.

2. + Anna Gitenis.

 

Środa, 18 listopad

7.00

 

1. + Anna Gitenis.

2. + Maksymilian Pazdan.

 

Czwartek, 19 listopad

7.00

 

1. + Anna Gitenis.

2. + Maksymilian Pazdan.

 

Piątek, 20 listopad

7.00

1. + Anna Gitenis.

2. + Maksymilian Pazdan.

 

Sobota, 21 listopad

7.00

 

1. + Józef Mikuła w rocznicę śmierci.

2. + Anna Gitenis.

 

Niedziela, 22 listopad

7.00

1. + Ilona Bauć (1 rocznica śmierci)

9.00

1. + Edmund Biskup, Wacław, Jan, Kazimierz Biskup; Cecylia, Władysław, Aleksy Owczarek.

11.00

1. + Mieczysław Kwasek

1.W związku z ograniczeniami wynikającymi z epidemii we Mszy św. w naszym kościele może uczestniczyć 13 osób. 

2.(Dzisiaj wieczorem) W niedzielę wieczorem o godz. 17.30 odprawiamy różaniec z wypominkami. Jest to ostatni dzień oktawy, którym zamykamy modlitwę za zmarłych w wypominkach.

3.Ponieważ 1 i 2 listopada cmentarze były zamknięte zachęcamy do modlitwy przy grobach naszych zmarłych przez cały miesiąc listopad. „Odpusty” za zmarłych można uzyskać przez cały miesiąc listopad.

4.W środę 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W naszym kościele odprawimy mszę św. o godz. 11.00. W pozostałe dni tygodnia msza św. w kaplicy dla nowicjuszy o godz. 7.00.

5.Kościół pozostaje otwarty codziennie od 8.30 do 18.00 dla pragnących spędzić chwilę na modlitwie. W kościele prosimy o zakrywanie ust i nosa, zachowanie zdrowego rozsądku oraz o kierowanie się miłością bliźniego. Wchodząc dezynfekujemy ręce płynem, który znajduje się w przedsionku.


      Intencje mszalne

 

Niedziela, 8 listopad

7.00

1. + Anna i Zbigniew Gondro.

9.00

1. Zmarli polecani w wypominkach (kaplica nowicjuszy – uczestniczą tylko nowicjusze)

2. + Zenobia i Jerzy Kupczyńscy i zmarli z rodziny.

11.00

 

 

 

 

17.30

1. Za  1. + Marian Sońta (w 1 rocznicę śmierci).

 

 

 + Stanisław Jędrzejek i w intencji ofiarodawcy. (kaplica)

 

Różaniec z wypominkami

 

Poniedziałek, 9 listopad

7.00

 

 

1. Za wiernych zmarłych polecanych w wypominkach.

2. + Piotr Kunysz.

3. O zdrowie dla ks. Andrzeja.

 

Wtorek, 10 listopad

7.00

 

 

1. + Józef i zmarli z rodziny Mikułów, Linde i Tarchała

2. + Piotr Kunysz.

3. + Jerzy Filar.

4. + Roman Musiński (w dniu pogrzebu)

 

Środa, 11 listopad – Święto Narodowe

11.00

 

1. W intencji Ojczyzny

2. + Mieczysław Kwasek

3. + Jan Banaszkiewicz (od producent&o